О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 444 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 19 июля 2021 года № 46. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23616. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года №444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №21941) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 671 244 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 729 083 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 769 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 932 522 тысячи тенге;
2) затраты – 7 017 353 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 346 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 346 109 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 346 109 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского
маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 444 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 46 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23616 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №444 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №21941 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 671 244 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 729 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 769 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 870 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 932 522 мың теңге;
2) шығындар – 7 017 353 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 346 109 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 346 109 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 346 109 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық
мәслихатының

203503
002
Программа занятости
97853
006
Оказание жилищной помощи
5300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21568
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
273
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28824
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19826
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29859
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54916
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36769
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
954
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4281
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1464
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
409
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5039
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2543929
1
Жилищное хозяйство
857883
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
857883
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10000
007
Снос аварийного и ветхого жилья
10000
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
197228
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
640655
2
Коммунальное хозяйство
1416236
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

203503
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97853
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21568
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
273
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28824
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
19826
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29859
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54916
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53916
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36769
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
954
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4281
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1464
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
409
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5039
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2543929
1
Тұрғын үй шаруашылығы
857883
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
857883
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10000
007
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
10000
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
197228
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
640655
2
Коммуналдық шаруашылық
1416236
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1854818
Целевые текущие трансферты
490906
Целевые трансферты на развитие
1363912
в том числе:
Целевые текущие трансферты
490906
Управление координации занятости и социальных программ области
216057
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10753
в том числе:
на специальные средства передвижения (кресло-коляски)
587
на сурдотехнические средства
588
на тифлотехнические средства
946
на санаторно-курортное лечение
4028
на протез ортопедический
323
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3168
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1113
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
90687
в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы
10200
на молодежную практику
8751
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес – идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23336
на общественные работы
48400
На выплату государственной адресной социальной помощи
67184
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово- бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
16834
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
3810
Районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
26789
в том числе:
за счет целевого трансферта республиканского бюджета
5700
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
21089
Управление культуры, архивов и документации области
88414
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11714
Коммунальное казенное государственное предприятие "Культурно досуговый центр поселка Жайрем" (благоустройство территории и приобретение прочих товаров)
76700
Управление физической культуры и спорта области
3535
На содержание и укрепление материально – технической базы организаций спорта
3535
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
20000
устройство детских игровых площадок
20000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
162900
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
162900
в том числе:
средний ремонт автомобильных дорог
162900
Целевые трансферты на развитие

1854818
Ағымдағы нысаналы трансферттер
490906
Нысаналы даму трансферттері
1363912
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
490906
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
216057
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға
10753
оның ішінде:
арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар)
587
сурдотехникалық құралдарға
588
тифлотехникалық құралдарға
946
санаторийлы-курорттық емдеуге
4028
ортопедиялық протез
323
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3168
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1113
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
90687
оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға
10200
жастар практикасына
8751
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке жарамды мүгедектер
23336
қоғамдық жұмыстарға
48400
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
67184
Кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік жиынтығымен қамтамасыз етуге
16834
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
3810
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
26789
оның ішінде:
республикалық бюджеттің нысаналы трансферті есебінен
5700
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
21089
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
88414
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
11714
"Жәйрем кентінің мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (абаттандыру және басқа тауарларды сатып алу)
76700
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3535
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
3535
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
20000
балалар ойын алаңдарын жайластыру
20000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
162900
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
162900
оның ішінде:
автомобиль жолдарын орташа жөндеу
162900
Нысаналы даму трансферттері

1363912
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
438217
Жилищно-коммунальное хозяйство
438217
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
96098
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
96098
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
342119
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
342119
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
925695
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
925695
в том числе:
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал, 4 очередь
515105
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
410590

1363912
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
438217
Тұрғын үй шаруашылығы
438217
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
96098
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен- жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
96098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
342119
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
342119
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
925695
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
925695
оның ішінде:
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
515105
Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданындағы сумен жабдықтау желілерін салу
410590