О признании утратившим силу постановления акимата города Сарани от 19 декабря 2019 года № 53/03 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Сарани"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 15 марта 2021 года № 19/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 марта 2021 года № 6253
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 19 декабря 2019 года № 53/03 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Сарани" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5597, опубликовано в городской газете "Саран газеті" от 25 декабря 2019 года № 103 (1186), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 декабря 2019 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Сарани.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов

"Саран қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 53/03 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 19/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 6253 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының негізінде Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Саран қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 53/03 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5597 болып тіркелген, "Саран газеті" қалалық газетінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 103 (1186), Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов