О признании утратившим силу решения Саранского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 221 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2021 года № 58. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24537
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Саранского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 21 декабря 2017 года № 221 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4541).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов

Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 221 "Cот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 58 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24537 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңның 27-бабына сәйкес Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 221 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4541 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы О. Баймаганбетов