О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/762 "O районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 9 сентября 2021 года № 13/126. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24380. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 73/762 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21958) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 838 198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 801 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 691 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 005 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 944 437 тысяч тенге;
2) затраты – 12 645 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 615 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 238 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 623 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 851 056 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 851 056 тысяч тенге:
поступление займов – 78 238 тысяч тенге;
погашение займов – 34 623 тысяч тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/762 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 13/126 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24380 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/762 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21958 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 838 198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 801 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 691 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 005 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 944 437 мың теңге;
2) шығындар – 12 645 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 43 615 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 78 238 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 623 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 851 056 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 851 056 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 78 238 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 623 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 807 441 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1 к решению
Абайского районного
маслихата
от 9 сентября 2021 года
№ 13/126
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года

бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 807 441 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 9
қыркүйектегі
№ 13/126
шешіміне 1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы

27 703
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 544
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
13 863
9
Прочие государственные услуги общего характера
830 643
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
147 787
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63 171
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
84 616
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37 217
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
36 717
003
Капитальные расходы государственного органа
500
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
610 704
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
43 885
013
Капитальные расходы государственного органа
224
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
566 595
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
34 935
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
34 335
003
Капитальные расходы государственного органа
600
02
Оборона
21 800
1
Военные нужды
14 729
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 729
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 729
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
7 071
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 071
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
638
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6 433
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
22 528
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
22 528
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

27 703
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 544
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
13 863
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
830 643
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
147 787
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 171
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
84 616
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37 217
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 717
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
610 704
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 885
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
224
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
566 595
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
34 935
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 335
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
02
Қорғаныс
21 800
1
Әскери мұқтаждар
14 729
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 729
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 729
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
7 071
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 071
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
638
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6 433
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
22 528
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
22 528
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1 194 369
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
124 905
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
64 477
На выплату государственной адресной социальной помощи
48 299
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
44 586
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
29 084
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
60 122
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
336 000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
486 896
Из областного бюджета
115 587
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9 562
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
55 167
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
858
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
50 000
Целевые трансферты на развитие
824 508
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
635 408
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
360 221
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
175 187
Реконструкция сельского клуба в селе Курма в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
100 000
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
189 100
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
33 015
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
156 085
Бюджетные кредиты
78 238
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
78 238
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
78 238

1 194 369
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
124 905
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
64 477
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
48 299
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне лауазымдық жалақыларына қосымша ақы белгілеуге
44 586
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
29 084
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
60 122
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
336 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
486 896
Облыстық бюджеттен
115 587
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығында талап етілген кәсіп және дағды бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
9 562
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
55 167
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
858
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
50 000
Нысаналы даму трансферттері
824 508
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
635 408
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
360 221
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
175 187
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Құрма ауылындағы ауылдық клубты қайта жаңарту
100 000
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
189 100
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
33 015
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
156 085
Бюджеттік кредиттер
78 238
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
78 238
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
78 238