О признании утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 23 декабря 2019 года № 57/01 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 15 января 2021 года № 02/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 января 2021 года № 6164
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 23 декабря 2019 года № 57/01 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5601, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 декабря 2019 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова

Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 57/01 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 02/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 6164 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 57/01 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5601 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова