О внесении изменений и дополнения в решение 59 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 458 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 апреля 2021 года № 6308
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 59 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №458 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6132, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2020 года), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6564853 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2227086 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9530 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6129 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4322108 тысяч тенге;
2) затраты – 7247461 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11437 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32318 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 694045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 694045 тысяч тенге:
поступление займов – 43755 тысяч тенге;
погашение займов – 32318 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 682608 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2021 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам села, поселков, сельских округов из районного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам села, поселков, сельских округов определяется на основании постановления акимата Актогайского района.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Актогайского района на 2021 год в сумме 40000 тысяч тенге. ";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 59 сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 458 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 33 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 6308 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 59 сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №458 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне №6132 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 31 желтоқсанда жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6564853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2227086 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 6129 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4322108 мың теңге;
2) шығындар – 7247461 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11437 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32318 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 694045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 694045 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 43755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32318 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 682608 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында 2021 жылға арналған ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Ақтоғай ауданы әкімдігі қаулысы негізінде анықталады.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 40000 мың теңге сомасында бекітілсін.";

62 889
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 069
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 953
На развитие рынка труда
109 229
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
8 265
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 562
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
2 357
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
33 600
Целевые трансферты на развитие
180 826
в том числе:
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
100 000
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
80 826
Бюджетные кредиты:
43 755
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
43 755
Приложение 3 к решению
Актогайского районного
маслихата
от 31 марта 2021 года
№ 33
Приложение 5
к решению Актогайского
районного маслихата от 22
декабря 2020 года № 458
Целевые трансферты бюджетам сел, поселков, сельских округов из районного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого:
170620
в том числе:
Целевые текущие трансферты
170620
в том числе:
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
113536
На освещение населенных пунктов
33446
На оплату бонуса административным государственным служащим
23638

62 889
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын арттыруға
10 069
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4 953
Еңбек нарығын дамытуға
109 229
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
8 265
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
36 562
Спорт ұйымдарын ұстауға және материалдық-техникалық базасын нығайтуға
2 357
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын жайын сатып алуға
33 600
Нысаналы даму трансферттері:
180 826
оның ішінде:
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
100 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
80 826
Бюджеттік кредиттер:
43 755
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
43 755
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 31
наурыздағы
№ 33
шешіміне 3 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 458 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы:
170620
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
170620
оның ішінде:
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
113536
Елді мекендерді жарықтандыруға
33446
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің бонусын төлеуге
23638