О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 458 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 9 июля 2021 года № 63. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2021 года № 23574
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года №458 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6132) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7340514 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2559303 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9530 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6129 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4765552 тысяч тенге;
2) затраты – 8057263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11437 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32318 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 728186 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 728186 тысяч тенге:
поступление займов – 43755 тысяч тенге;
погашение займов – 32318 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 716749 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) корпоративный подоходный налог – по 27 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – по 76 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – по 100 процентов;

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 458 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 шілдедегі № 63 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 шілдедегі № 23574 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 458 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне №6132 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7340514 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2559303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 6129 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4765552 мың теңге;
2) шығындар – 8057263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11437 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32318 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 728186 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 728186 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 43755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32318 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 716749 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) корпоративік табыс салығы бойынша – 27 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 76 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын - 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын – 100 пайыздан;