О внесении изменений в решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 16 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25346. Прекращено действие в связи с истечением срока
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года №16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6147) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 131 780 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 745 342 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 010 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 353 428 тысяч тенге;
2) затраты – 17 323 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 739 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 204 300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 334 646 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 334 646 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 204 300 тысяч тенге;

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 16 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25346 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6147 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 131 780 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 745 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 353 428 мың теңге;
2) шығындар – 17 323 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 142 739 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 204 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 334 646 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 334 646 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 204 300 мың теңге;

погашение займов – 61 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 191 907 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1 к решению
Бухар-Жырауского районного маслихата
от 11 ноября 2021 года
№ 4
Приложение 1 к решению
Бухар-Жырауского районного маслихата

қарыздарды өтеу – 61 561 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 191 907 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың хатшысы А. Әли
Бұқар жырау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 11 қарашадағы
№ 4
Шешіміне 1 қосымша
Бұқар жырау аудандық мәслихатының

25 167
006
Оказание жилищной помощи
3 896
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 960
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
514
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
97 873
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104 470
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 894
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
142 675
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 675
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 575
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 680
021
Капитальные расходы государственного органа
1 264
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
70 854
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 302
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 235 415
1
Жилищное хозяйство
1 891 555
467
Отдел строительства района (города областного значения)
670 383
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
559 829
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
110 554
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21 000
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
1 200 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
20 252
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
186 185
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
990 335
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 400
2
Коммунальное хозяйство
2 158 287
467
Отдел строительства района (города областного значения)

25 167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 896
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 960
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
514
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
97 873
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
104 470
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 894
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
142 675
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 675
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 575
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 680
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 264
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
70 854
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 302
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 235 415
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 891 555
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
670 383
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
559 829
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
110 554
490
Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
21 000
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
1 200 172
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 252
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
186 185
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
990 335
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 400
2
Коммуналдық шаруашылық
2 158 287
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
93 000
13
Прочие
238 262
9
Прочие
238 262
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
57 369
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
57 369
467
Отдел строительства района (города областного значения)
89 593
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
89 593
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
91 300
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
91 300

490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
93 000
13
Басқалар
238 262
9
Басқалар
238 262
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
57 369
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
57 369
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
89 593
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
89 593
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
91 300
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
91 300