О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67/534 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 13 июля 2021 года № 10/65. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23582. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года под №67/534 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №21969) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 703 648 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 863 572 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 60 739 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 323 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 771 014 тысяч тенге;
2) затраты – 10 807 241 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 75 006 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 118 138 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43 132 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 1 178 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 178 599 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 118 138 тысяч тенге;
погашение займов – 43 196 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 103 657 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/534 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 10/65 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23582 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №67/534 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №21969 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 703 648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 863 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 739 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 323 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 771 014 мың теңге;
2) шығындар – 10 807 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 75 006 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 118 138 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43 132 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 178 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 178 599 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 118 138 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 43 196 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 103 657 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

005
Государственная адресная социальная помощь
157793
2
Социальная помощь
480663
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
480663
002
Программа занятости
221381
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30380
006
Оказание жилищной помощи
4570
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1260
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81505
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46393
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38976
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
84174
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48717
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2457
021
Капитальные расходы государственного органа
6570
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19330
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
4000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2225485
1
Жилищное хозяйство
1554750
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38530
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
38530
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1503843
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1009360
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
105683
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
388800

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
157793
2
Әлеуметтiк көмек
480663
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
480663
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
221381
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30380
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4570
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56198
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1260
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81505
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
46393
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38976
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
84174
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84174
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48717
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2457
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6570
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19330
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
4000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2225485
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1554750
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38530
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
38530
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1503843
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1009360
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
105683
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
388800