О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № VI-64/528 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2021 года № VII-11/85. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25198
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № VI-64/528 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22016) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10894824 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2076481 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11788 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8795555 тысяч тенге;
2) затраты – 11552315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44446 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16254 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -701937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 701937 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 60700 тысяч тенге;
погашение займов – 16254 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 657491 тысячи тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № VI-64/528 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 қарашадағы № VII-11/85 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25198 болып тіркелді
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № VI-64/528 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22016 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10894824 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2076481 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11788 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8795555 мың теңге;
2) шығындар – 11552315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44446 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16254 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -701937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 701937 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 60700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 657491 мың теңге.";