О внесении изменений и дополнений в решение 77 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 966 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 15 марта 2021 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2021 года № 6260. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 77 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 966 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21970, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2020 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 960 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 33 434 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 526 тысяч тенге;
2) затраты – 96 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 32 931 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 931 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 931 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет поселка Осакаровка на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 3-1.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы 77 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 966 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 51 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 6260 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы 77 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21970 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 31 желтоқсанда тіркелген) № 966 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 960 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 526 мың теңге;
2) шығындар – 96 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 32 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 32 931 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32 931 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Осакаровка кентінің 2021 жылға арналған бюджетіне түсетін түсімдер құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 3-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

поступлениям трансфертов – 26 763 тысяч тенге;
2) затраты – 29 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 410 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 410 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет сельского округа Сункар на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 18-1.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Маржанкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 752 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 686 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 066 тысяч тенге;
2) затраты – 24 404 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 652 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 652 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 652 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет Маржанкольского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 21-1.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 565 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 523тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 26 763 мың теңге;
2) шығындар – 29 614 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 1 410 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 410 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Сұңқар ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетіне түсетін түсімдер құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 18-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Маржанкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 752 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 066 мың теңге;
2) шығындар - 24 404 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 652 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 652 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 652 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Маржанкөл ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетіне түсетін түсімдер құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 21-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Озерный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 261 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 261 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 261 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет Мирного сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 69-1.";
дополнить пунктом 24 следующего содержания:
"24. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселков, сельских округов на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 3-1, 6-1, 9-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 36-1, 39-1, 45-1, 54-1, 66-1, 69-1.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 к настоящему решению;
дополнить приложением 3-1 согласно приложению 24 к настоящему решению;
дополнить приложением 6-1 согласно приложению 25 к настоящему решению;
дополнить приложением 9-1 согласно приложению 26 к настоящему решению;
дополнить приложением 15-1 согласно приложению 27 к настоящему решению;
дополнить приложением 18-1 согласно приложению 28 к настоящему решению;
дополнить приложением 21-1 согласно приложению 29 к настоящему решению;
дополнить приложением 24-1 согласно приложению 30 к настоящему решению;
дополнить приложением 27-1 согласно приложению 31 к настоящему решению;
дополнить приложением 30-1 согласно приложению 32 к настоящему решению;
дополнить приложением 36-1 согласно приложению 33 к настоящему решению;
дополнить приложением 39-1 согласно приложению 34 к настоящему решению;
дополнить приложением 45-1 согласно приложению 35 к настоящему решению;
дополнить приложением 54-1 согласно приложению 36 к настоящему решению;

4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 2 261 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 2 261 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 261 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 23-1 тармақпен толықтырылсын:
"23-1. Мирный ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетіне түсетін түсімдер құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 69-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.";
келесі мазмұндағы 24-тармақпен толықтырылсын:
"24. 2021 жылға арналған кенттер, ауылдық округтар бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 3-1, 6-1, 9-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 36-1, 39-1, 45-1, 54-1, 66-1, 69-1 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 24-қосымшасына сәйкес 3-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 25-қосымшасына сәйкес 6-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 26-қосымшасына сәйкес 9-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 27-қосымшасына сәйкес 15-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 28-қосымшасына сәйкес 18-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 29-қосымшасына сәйкес 21-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 30-қосымшасына сәйкес 24-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 31-қосымшасына сәйкес 27-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 32-қосымшасына сәйкес 30-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 33-қосымшасына сәйкес 36-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 34-қосымшасына сәйкес 39-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 35-қосымшасына сәйкес 45-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 36-қосымшасына сәйкес 54-1-қосымшамен толықтырылсын;

Приложение 3-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты поселка Осакаровка на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1 148
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 148
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
1 148
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 148
Приложение 25 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 15 марта 2021 года
№ 51
Приложение 6-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты поселка Молодежный на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
45 346
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
45 346
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
45 346
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
44 586
На обеспечение санитарии населенных пунктов
760
Приложение 26 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 15 марта 2021 года
№ 51
Приложение 9-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты Пионерского сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
922
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
922
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
922
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
922
Приложение 27 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 15 марта 2021 года
№ 51
Приложение 15-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты Батпактинского сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1 262
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 262
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
1 262
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 262
Приложение 28 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 15 марта 2021 года
№ 51
Приложение 18-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты сельского округа Сункар на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
851
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
851
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
851
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
851
Приложение 29 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 15 марта 2021 года
№ 51

шешіміне 3-1 қосымша
Осакаров кентінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
1 148
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 148
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
1 148
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
1 148
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
15 наурыз № 51
шешіміне 25-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 6-1 қосымша
Молодежный кентінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
45 346
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
45 346
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
45 346
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
44 586
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
760
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
15 наурыз № 51
шешіміне 26-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 9-1 қосымша
Пионер ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
922
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
922
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
922
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
922
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
15 наурыз № 51
шешіміне 27-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 15-1 қосымша
Батпақты ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
1 262
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 262
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
1 262
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
1 262
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
15 наурыз № 51
шешіміне 28-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 18-1 қосымша
Сұңқар ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
851
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
851
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
851
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
851
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
15 наурыз № 51
шешіміне 29-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966