О внесении изменений в решение XLVIII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 414 "О бюджете Улытауского района на 2021-2023 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2021 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2021 года № 6288. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLVIII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №414 "О бюджете Улытауского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6150, опубликовано в газете "Ұлытау" от 16 января 2021 года № 4-5 (6292), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 января 2021 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 013 246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 436 377 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 352 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 545 247 тысяч тенге;
2) затраты – 7 902 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 124 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 91 885 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 761 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 945 293 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 945 293 тысяч тенге:
поступление займов – 428 158 тысяч тенге;
погашение займов – 35 761 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 552 896 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии З. Казанбаева
Секретарь маслихата А. Мырзабеков
Приложение 1
к решению
Улытауского районного
маслихата

Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы XLVIII сессиясының "Ұлытау ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 414 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 22 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 6288 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы XLVIII сессиясының "Ұлытау ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" №414 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6150 болып тіркелген, 2021 жылғы 16 қаңтардағы "Ұлытау" № 4-5 (6292) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылдың 13 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 013 246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 436 377 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 270 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 545 247 мың теңге;
2) шығындар – 7 902 415 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 124 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 91 885 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 761 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 945 293 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 945 293 мың теңге:
қарыздар түсімі – 428 158 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 761 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 552 896 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы З. Казанбаева
Мәслихат хатшысы А. Мырзабеков
Ұлытау аудандық
мәслихатының

10454
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
34260
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34260
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
29260
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20567
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
20567
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20567
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20567
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
325046
1
Социальное обеспечение
18805
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18805
005
Государственная адресная социальная помощь
18805
2
Социальная помощь
263116
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
263116
002
Программа занятости
101617
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40696
006
Оказание жилищной помощи
1000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
280
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51925
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11392
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31206
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43125
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43125
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36514
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

10454
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
34260
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34260
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
29260
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20567
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
20567
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20567
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20567
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
325046
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
18805
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18805
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
18805
2
Әлеуметтік көмек
263116
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
263116
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101617
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40696
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
25000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
280
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
51925
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
11392
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31206
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43125
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
43125
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36514
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

180501
На выплату государственной адресной социальной помощи
18105
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4557
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда
96398
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
2286
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения

180501
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
18105
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
4557
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
96398
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
2286
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге

28562
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11000
Установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4593
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
6569
Содержание культурно-досугового центра п.Жезды
6400
Бюджет Улытауского сельского округа
39996
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11000
Организация водоснабжения населенных пунктов
8700
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
8425
Ремонт служебного жилья
11871
Бюджет поселка Актас
5447
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3447
Бюджет поселка Карсакпай
2000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
39143
Организация водоснабжения населенных пунктов
11000
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
15000
Благоустройство населенного пункта
3287
Средний ремонт автомобильных дорог
1650
Бюджет Каракенгирского сельского округа
8206
Обеспечение санитарии населенных пунктов
28179
Организация водоснабжения населенных пунктов
11000
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
6780
Капитальные расходы государственного органа
4800
Бюджет Аманкельдинского сельского округа
5599
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
30209
Организация водоснабжения населенных пунктов
20021
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
6740
Бюджет Шенберского сельского округа
3448
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
89175
Организация водоснабжения населенных пунктов
78244
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
6700
Бюджет Егиндинского сельского округа
4231
Организация водоснабжения населенных пунктов
15267
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
6510
Капитальные расходы государственного органа
3158
Бюджет Алгабасского сельского округа
5599
Организация водоснабжения населенных пунктов
9343
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
6690
Бюджет Мибулакского сельского округа
2653
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
9736
Капитальные расходы государственного органа

28562
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
4593
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
6569
Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығын ұстап тұруға
6400
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
39996
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
8700
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
8425
Қызметтік тұрғын үйді жөндеуге
11871
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
5447
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3447
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
39143
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
15000
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3287
Елді мекенді абаттандыруға
1650
Автомобиль жолдарын орташа жөндеу
8206
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
28179
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6780
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4800
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
5599
Аманкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
30209
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
20021
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6740
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3448
Шеңбер ауылдық округі бюджетінің құрамында
89175
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78244
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6700
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4231
Егінді ауылдық округі бюджетінің құрамында
15267
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6510
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3158
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
5599
Алғабас ауылдық округі бюджетінің құрамында
9343
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6690
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
2653
Мибұлақ ауылдық округі бюджетінің құрамында
9736
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге