Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в Улытауском районе
Решение акима Улытауского района Карагандинской области от 22 июля 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2021 года № 23752. Утратило силу решением акима Улытауского района области Ұлытау от 28 апреля 2025 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Улытауского района области Ұлытау от 28.04.2025 № 2 (вводится в действие истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в Улытауском районе.
2. Руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Улытауского района Карагандинской области Оспанова М.С.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Улытауского района С. Медебаев

Ұлытау ауданында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 шілдеде № 23752 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау ауданының әкімінің 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау ауданының әкімінің 28.04.2025 № 2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1- тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ұлытау ауданында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Қарағанды облысының Ұлытау ауданы әкімінің орынбасары М.С Оспанов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау ауданының әкімі С. Медебаев