О внесении изменений в решение XLVIII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 414 "О бюджете Улытауского района на 2021-2023 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 3 ноября 2021 года № 73. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25163. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджете Улытауского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года №414 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6150) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 053 905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 530 217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 995 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 745 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 471 948 тысяч тенге;
2) затраты – 8 606 801 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 124 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 91 885 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 761 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 609 020 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 609 020 тысяч тенге:
поступление займов – 91 885 тысяч тенге;
погашение займов – 35 761 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 552 896 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы XLVIII сессиясының "Ұлытау ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 414 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 73 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25163 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "Ұлытау ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №414 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6150 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 053 905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 530 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 995 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 745 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 471 948 мың теңге;
2) шығындар – 8 606 801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 124 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 91 885 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 761 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 609 020 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 609 020 мың теңге:
қарыздар түсімі – 91 885 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 761 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 552 896 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

10854
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10854
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
40294
122
Аппарат акима района (города областного значения)
40294
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11034
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
29260
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
23156
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
23156
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
23156
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
23156
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
333181
1
Социальное обеспечение
8865
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8865
005
Государственная адресная социальная помощь
8865
2
Социальная помощь
278579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
278579
002
Программа занятости
81062
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41717
006
Оказание жилищной помощи
778
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28600
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
280
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20501
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36491
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45737
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45737
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

10854
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10854
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
40294
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
40294
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11034
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
29260
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
23156
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
23156
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23156
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
23156
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
333181
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
8865
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8865
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
8865
2
Әлеуметтік көмек
278579
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
278579
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
81062
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41717
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
778
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
28600
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
280
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
69150
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20501
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36491
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45737
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
45737
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

870929
На выплату государственной адресной социальной помощи
7465
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7506
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда
77326
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
1305
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
31108
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
50707
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
1009
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

870929
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
7465
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
7506
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
77326
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1305
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
31108
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
50707
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
1009
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

555
Бюджет Мибулакского сельского округа
4137
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4137
Бюджет Сарысуского сельского округа
42500
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3746
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38754
Бюджет Жанкельдинского сельского округа
3811
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3320
Освещение улиц населенных пунктов
491
Бюджет Терсакканского сельского округа
18349
Организация водоснабжения населенных пунктов
6510
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3829
Капитальные расходы государственного органа
2010
Текущий ремонт здания акимата
6000
Бюджет Борсенгирского сельского округа
28455
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1782
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3726
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
22947
Бюджет Коскольского сельского округа
11817
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4025
Организация водоснабжения населенных пунктов
7792

555
Мибұлақ ауылдық округі бюджетінің құрамында
4137
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4137
Сарысу ауылдық округі бюджетінің құрамында
42500
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3746
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
38754
Жанкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
3811
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3320
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
491
Терісаққан ауылдық округі бюджетінің құрамында
18349
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6510
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3829
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
2010
Әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуге
6000
Борсеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
28455
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1782
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3726
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
22947
Қоскөл ауылдық округі бюджетінің құрамында
11817
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4025
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7792