Об утверждении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Приозерск
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2021 года № 3/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2021 года № 6296.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 3), 9), 11) статьи 68 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 20 июня 2019 года № 417 "Об утверждении правил предоставления жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18883), Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28.10.2021 № 9/78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить размер и перечень категорий получателей жилищных сертификатов согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Попченко
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение 1 к
решению
Приозерского городского маслихата
от 28 октября 2021 года
№ 9/78
Размер жилищного сертификата
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28.10.2021 № 9/78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. 10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи.
2. До 10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.
Приложение 2 к
решению
Приозерского городского маслихата
от 28 октября 2021 года
№ 9/78
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов

Приозерск қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен алушылар санаттарының тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3/30 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 6296 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 68 бабының 3), 9), 11) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы "Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" Мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" № 1054 Қаулысына, "Тұрғын үй сертификаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 417 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 18883 болып тіркелген) сәйкес, Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 28.10.2021 № 9/78 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
1. Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен алушылар санаттарының тізбесі 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Попченко
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сарсембеков
Приозерск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 3/30 шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификатының мөлшері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 28.10.2021 № 9/78 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
1. Қарыз сомасынан 10%, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
2. Қарыз сомасынан 10 % дейін, алайда әлеуметтік қолдау түрі ретінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
Приозерск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 3/30 шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі

Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28.10.2021 № 9/78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
1.
Семьи, имеющие или воспитывающие детей-инвалидов
2.
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи
3.
Неполные семьи

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 28.10.2021 № 9/78 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Атауы
1.
Мүгедек балалары бар немесе оларды тәрбиелеушi отбасылары
2.
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі
"Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар
3.
Толық емес отбасылар