О городском бюджете на 2022 - 2024 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2021 года № 10/81. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26327.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 889 412 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 469 937 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 418 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 69 650 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 321 407 тысяч тенге;
2) затраты – 4 010 731 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 121 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 319 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;

2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/81 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26327 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 889 412 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 469 937 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 418 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 650 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 321 407 мың теңге;
2) шығындар – 4 010 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 121 319 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 319 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 121 319 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21.11.2022 № 22/170 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Приозерск на 2022 год в сумме 9 011 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2022 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 121 319 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 21.11.2022 № 22/170 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
2. 2022 жылға арналған Приозерск қаласы жергілікті атқарушы органының резерві 9 011 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

48 605
006
Оказание жилищной помощи
960
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 594
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
180
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 210
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 910
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23 742
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37 362
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37 362
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 902
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
130
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 136
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
794
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
561 723
1
Жилищное хозяйство
41 385
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 169
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
13 054
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 115
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
27 216
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
27 216
2
Коммунальное хозяйство
309 409
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
309 409
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
52 603
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
256 806
3
Благоустройство населенных пунктов
210 929
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
210 929
015
Освещение улиц в населенных пунктах

48 605
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
960
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 594
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
180
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9 210
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
13 910
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 742
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37 362
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37 362
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 902
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 136
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
794
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
561 723
1
Тұрғын үй шаруашылығы
41 385
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 169
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
13 054
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 115
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй -коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
27 216
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
27 216
2
Коммуналдық шаруашылық
309 409
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
309 409
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
52 603
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
256 806
3
Елді-мекендерді көркейту
210 929
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
210 929
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру