О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 134 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 марта 2021 года № 8223. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2024 года № 89
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 29.03.2024 № 89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-6 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 134 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Кызылординской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5942, опубликовано 30 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в Правилах регулирования миграционных процессов в Кызылординской области, утверждҰнных указанным решением:
по всему тексту слова "оралманов" заменить соответственно словами "кандасов".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель 2 сессии Кызылординского
областного маслихата
Н. Амитов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов

"Қызылорда облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 15 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 наурызда № 8223 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 29.03.2024 № 89 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-6-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 134 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5942 нөмірімен тіркелген, 2017 жылдың 30 тамызында Қазақстан Республикасның нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген, Қызылорда облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларында:
бүкіл мәтін бойынша "оралмандарды", "оралмандардың" және "оралмандар" деген сөздер тиісінше "қандастарды", "қандастардың" және "қандастар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
2-сессиясының төрағасы
Н. Амитов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байкадамов