О внесении дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 334 "Об утверждении правил общего водопользования в Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 марта 2021 года № 8225
В соответствии с подпунктом 1) статьи 38 Кодекса Республики Казахстан "Водный кодекс Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата № 334 от 17 июля 2019 года "Об утверждении правил общего водопользования в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6851, опубликовано 25 июля 2019 года в областных газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести" и 30 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее дополнение:
в правилах общего водопользования в Кызылординской области, утвержденных указанным решением:
пункт 19 дополнить подпунктом 8) в следующей редакции:
"8) эксплуатация и передвижение маломерных судов (в том числе самодельных Байды) мощностью двигателя 40 и более лошадиных сил в водной акватории.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 2 сессии Кызылординского
областного маслихата
Н. Амитов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов

"Қызылорда облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 334 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 наурызда № 8225 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Су кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Кодексінің 38-бабының 1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 334 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6851 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2019 жылғы 25 шілдеде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 30 шілдеде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қызылорда облысында ортақ су пайдаланудың Қағидаларының:
19-тармағы мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) су акваториясында қозғалтқыштың қуаттылығы 40 ат күші және күші одан жоғары шағын көлемді кемелердің пайдаланылуына және қозғалуына (оның ішінде қолдан жасалған Байдалар) жол берілмейді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
2-сессиясының төрағасы
Н. Амитов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байкадамов