О внесении изменения в решение № 352 Кызылординского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 10 февраля 2016 года
Решение Кызылординского областного маслихата от 14 апреля 2021 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 апреля 2021 года № 8304
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 февраля 2016 года "О правовых актах" и статьей 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352 "Об определении перечня социально значимых сообщений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5402, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 21 апреля 2016 года) следущее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 26 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 8304 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5402 нөмерімен тіркелген, 2016 жылғы 21 сәуірде "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.