О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2017 года № 143 "Об определении перечня социально значимых внутригородских сообщений"
Решение Кызылординского областного маслихата от 30 ноября 2021 года № 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25604
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых внутригородских сообщений" от 24 октября 2017 года № 143 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6015) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об определении перечня социально значимых сообщений";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 143 "Әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25604 болып тіркелді
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 24 қазандағы № 143 шешiмiне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6015 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 30 ноября 2021 года № 70
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 24 октября 2017 года № 143
Перечень социально значимых сообщений
Наименование социально значимых сообщений
1.
Железнодорожный вокзал – сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области) – Железнодорожный вокзал
По городу Кызылорда
2.
Микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби" – дача "Наурыз" - микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби"
3.
Поселок Белкуль – микрорайон "Г. Титов" – поселок Белкуль
4.
Железнодорожный вокзал – микрорайон "Астана-2" – Железнодорожный вокзал
5.
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (улица К. Баймағамбетова) – Железнодорожный вокзал
6.
Старый железнодорожный переезд – улица Жаппасбай батыра (новые дома) – Старый железнодорожный переезд
7.
Стекольный завод – поселок Тасбугет, жилой массив "Гидроузел" – Стекольный завод
8.
Старый железнодорожный переезд – микрорайон "Саяхат", магазин "Нуржан" – Старый железнодорожный переезд
9.
Микрорайон "Саяхат" - улица Жаппасбай батыра (новые дома) – микрорайон "Саяхат"
10.
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (улица А. Молдагуловой) – Железнодорожный вокзал
11.
Ж. Махамбетова – улица И. Тайманова (кирпичный завод) – село Ж. Махамбетова
12.
Микрорайон "Арай-3" – Стекольный завод – микрорайон "Арай-3"
13.
Старый железнодорожный переезд – Поселок Белкуль – Старый железнодорожный переезд
14.
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 172 имени Налхожа Ергешбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области) – Железнодорожный вокзал
15.
Поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области")
16.
Улица Т. Турлыгулова – микрорайон "Астана-2" – улица Т. Турлыгулова
17.
Улица Рисмаш – улица А. Сагимбаева – улица Рисмаш
18.
Микрорайон "Байтерек" – торговый дом "Аль-Асад" - микрорайон "Байтерек"
19.
Железнодорожный вокзал – село Абай – Железнодорожный вокзал
20.
Микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби", магазин "Аскар" - сельский округ Караултобе – микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби", магазин "Аскар"
21.
Микрорайон "Акмешит" – дача "Сабалак" – микрорайон "Акмешит"
22.
Железнодорожный вокзал – Аэропорт "Коркыт Ата" – Железнодорожный вокзал
23.
Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Талсуат – микрорайон "Арай-3"
24.
Железнодорожный вокзал – сельский округ Акжарма – Железнодорожный вокзал
25.
Автовокзал – дача "ПМК-29" – Автовокзал

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байкадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 70 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы 24 қазандағы
№ 143 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
1.
Темір жол вокзалы – Қызылжарма ауылдық округі (Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы
Қызылорда қаласы бойынша
2.
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы – "Наурыз" саяжайы - "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы
3.
Белкөл кенті – "Г. Титов" шағын ауданы – Белкөл кенті
4.
Темір жол вокзалы - "Астана-2" шағын ауданы – Темір жол вокзалы
5.
Темір жол вокзалы - Тасбөгет кенті (Қ. Баймағамбетов көшесі) – Темір жол вокзалы
6.
Ескі темір жол өткелі – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – Ескі темір жол өткелі
7.
Шыны зауыты – Тасбөгет кенті, "Гидроузел" тұрғын алабы – Шыны зауыты
8.
Ескі темір жол өткелі – "Саяхат" шағын ауданы, "Нұржан" дүкені - Ескі темір жол өткелі
9.
"Саяхат" шағын ауданы – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – "Саяхат" шағын ауданы
10.
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі) – Темір жол вокзалы
11.
Ж. Махамбетов ауылы – И. Тайманов көшесі (кірпіш зауыты) – Ж. Махамбетов ауылы
12.
"Арай-3" шағын ауданы – Шыны зауыты – "Арай-3" шағын ауданы
13.
Ескі темір жол өткелі - Белкөл кенті – Ескі темір жол өткелі
14.
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нәлқожа Ергешбаев атындағы № 172 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы
15.
Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны)
16.
Т. Тұрлығұлов көшесі – "Астана-2" шағын ауданы – Т. Тұрлығұлов көшесі
17.
Рисмаш көшесі – А. Сағымбаев көшесі – Рисмаш көшесі
18.
"Бәйтерек" шағын ауданы – "Аль-Асад" сауда үйі - "Бәйтерек" шағын ауданы
19.
Темір жол вокзалы – Абай ауылы – Темір жол вокзалы
20.
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені – Қарауылтөбе ауылдық округі – "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені
21.
"Ақмешіт" шағын ауданы – "Сабалақ" саяжайы - "Ақмешіт" шағын ауданы
22.
Темір жол вокзалы – "Қорқыт Ата" әуежайы – Темір жол вокзалы
23.
"Арай-3" шағын ауданы – Талсуат ауылдық округі – "Арай-3" шағын ауданы
24.
Темір жол вокзалы – Ақжарма ауылдық округі – Темір жол вокзалы
25.
Автовокзал – "ПМК-29" саяжайы – Автовокзал