О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2020 года № 404-72/1 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 января 2021 года № 7-2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 января 2021 года № 8136. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2020 года № 404-72/1 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7953, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 075 827,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 000 659,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 785 224,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 561 973,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 727 971,5 тысяч тенге;
2) затраты – 48 538 405,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -17 166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 921,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 554 588,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -554 588,1 тысяч тенге;
поступление займов – 1 716 921,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 181 352,0 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 7-2/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 қаңтарда № 8136 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7953 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 075 827,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 000 659,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 785 224,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 561 973,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 727 971,5 мың теңге;
2) шығындар – 48 538 405,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -17 166,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 755,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 921,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 554 588,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -554 588,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 716 921,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 181 352,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 4 909 842,9 тысяч тенге.".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 207 646,3 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІ сессии Кызылординского городского маслихата М. Абдукаликов
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 909 842,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 207 646,3 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен тыс ІІ сессиясының төрағасы М. Абдукаликов
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихатының

2. Затраты
48 538 405,4
01
Государственные услуги общего характера
753 604,4
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
324 837,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
39 413,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
36 859,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 554,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
285 424,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
285 424,0
2
Финансовая деятельность
93 752,5
452
Отдел финансов района (города областного значения)
74 049,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 614,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
11 487,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 761,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 187,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
19 703,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
19 703,0
5
Планирование и статистическая деятельность
47 253,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
47 253,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
47 253,6
9
Прочие государственные услуги общего характера
287 761,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
18 373,0
040
Развитие объектов государственных органов
18 373,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
106 391,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
106 391,4
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23 034,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23 034,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
139 962,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

2. Шығындар
48 538 405,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
753 604,4
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
324 837,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
39 413,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36 859,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 554,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
285 424,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
285 424,0
2
Қаржылық қызмет
93 752,5
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
74 049,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 614,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
11 487,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 761,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 187,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
19 703,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 703,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
47 253,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
47 253,6
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 253,6
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
287 761,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18 373,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
18 373,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
106 391,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 391,4
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23 034,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 034,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
139 962,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

139 962,9
02
Оборона
17 245,0
1
Военные нужды
17 245,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 245,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 245,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
125 164,0
6
Уголовно-исполнительная система
24 504,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
24 504,0
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
24 504,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
100 660,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
100 660,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
100 660,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 738 681,6
1
Социальное обеспечение
4 985 191,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4 985 191,0
010
Государственная адресная социальная помощь
4 984 502,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
689,0
2
Социальная помощь
4 390 893,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4 390 893,8
004
Программа занятости
2 525 811,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 109,0
007
Оказание жилищной помощи
142 929,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
399,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
31 504,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
626 792,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 943,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
109 686,8
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
65 687,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

139 962,9
02
Қорғаныс
17 245,0
1
Әскери мұқтаждар
17 245,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 245,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 245,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
125 164,0
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
24 504,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
24 504,0
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
24 504,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
100 660,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
100 660,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
100 660,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 738 681,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 985 191,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
4 985 191,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 984 502,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
689,0
2
Әлеуметтiк көмек
4 390 893,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
4 390 893,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 525 811,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 109,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
142 929,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
399,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
31 504,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
626 792,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78 943,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
109 686,8
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
65 687,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну