О признании утратившим силу решение акима города Кызылорды от 5 марта 2020 года №886 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 25 марта 2021 года № 915. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 марта 2021 года № 8228
В соответствии со статьями 27 и 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Кызылорды РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Кызылорды от 5 марта 2020 года № 886 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7270, опубликовано 7 марта 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
исполняющий обязанности акима города Б. Нуридинов

"Сайлау учаскелерiн құру туралы" Қызылорда қаласы әкiмiнiң 2020 жылғы 5 наурыздағы №886 шешімінің күшi жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2021 жылғы 25 наурыздағы № 915 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 8228 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерiн құру туралы" Қызылорда қаласы әкiмiнiң 2020 жылғы 5 наурыздағы № 886 шешімінің (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 7270 нөмiрiмен тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкiнде 2020 жылғы 7 наурызда жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
қала әкімінің міндетін атқарушы Б. Нуридинов