О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2020 года № 404-72/1 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 июля 2021 года № 50-8/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2021 года № 23789. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 14 декабря 2020 года № 404-72/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7953) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 254 523,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 912 165,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 913 633,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 019 308,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 409 416,3 тысяч тенге;
2) затраты – 56 839 592,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 664 744,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 725 665,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 921,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 249 813,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 249 813,5 тысяч тенге;
поступление займов – 7 604 986,0 тысяч тенге;

Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 шілдедегі № 50-8/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 тамызда № 23789 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7953 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қызылорда қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 254 523,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 912 165,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 913 633,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 019 308,2 мың теңге;
трансферттер түсімі - 35 409 416,3 мың теңге;
2) шығындар – 56 839 592,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 664 744,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 725 665,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 921,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 249 813,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5 249 813,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7 604 986,0 мың теңге;

погашение займов – 8 044 370,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 689 198,3 тысяч тенге;".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Кызылорда в сумме 106 314,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата

қарыздарды өтеу – 8 044 370,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5 689 198,3 мың теңге;".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қызылорда қаласының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 106 314,5 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Каримбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының

4 954 029,8
004
Программа занятости
2 518 957,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 109,0
007
Оказание жилищной помощи
126 477,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
399,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
31 504,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
633 952,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
99 776,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
161 166,8
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
87 773,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 081 288,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
204 628,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
364 548,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 995,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 995,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
362 553,2
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 922,8
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
99 866,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
249 764,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 642 885,8
1
Жилищное хозяйство
16 179 662,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 163 420,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 296 183,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 410 737,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 456 500,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
14 438,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

4 954 029,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 518 957,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 109,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
126 477,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
399,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
31 504,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
633 952,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
99 776,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
161 166,8
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
87 773,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 081 288,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
204 628,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
364 548,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 995,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 995,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
362 553,2
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 922,8
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
99 866,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
249 764,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 642 885,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16 179 662,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 163 420,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 296 183,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 410 737,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
2 456 500,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 438,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер