О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2020 года № 404-72/1 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 октября 2021 года № 69-11/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24926. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 14 декабря 2020 года № 404-72/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7953) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 409 509,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 912 165,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 719 861,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 042 860,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 734 622,6 тысяч тенге;
2) затраты – 56 216 087,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 664 744,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 725 665,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 921,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 907 763,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 907 763,6 тысяч тенге;
поступление займов – 7 260 833,9 тысяч тенге;

Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 69-11/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24926 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7953 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қызылорда қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 50 409 509,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 912 165,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 719 861,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 042 860,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 734 622,6 мың теңге;
2) шығындар – 54 651 029,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 664 744,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 725 665,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 921,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 907 763,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 907 763,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7 260 833,9 мың теңге;

погашение займов – 8 042 268,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 689 198,3 тысяч тенге;".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Кызылорда в сумме 183 652,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 20 октября 2021 года № 69-11/1
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 14 декабря 2020 года №404-72/1
Бюджет города Кызылорда на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

қарыздарды өтеу – 8 042 268,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 689 198,3 мың теңге;".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қызылорда қаласының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 183 652,1 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Каримбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 20 қазандағы
№ 69-11/1 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№404-72/1 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5