О признании утратившим силу постановления акимата города Кызылорды от 27 октября 2017 года № 9399 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по городу Кызылорда на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 декабря 2021 года № 1579. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25897
В соответствии со статьями 27 и 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 27 октября 2017 года № 9399 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по городу Кызылорда на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6021).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Г. Казантаев

Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 9399 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қызылорда қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 1579 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25897 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 9399 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Қызылорда қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Г. Казантаев