О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 482 "О бюджете сельского округа Аккум на 2021 - 2023 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2021 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2021 года № 8333. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 482 "О бюджете сельского округа Аккум на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8109) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 425 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 48 654 тысяч тенге;
2) затраты – 53 908,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"2021 - 2023 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №482 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 41 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 8333 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 482 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8109 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 48 654 мың теңге;
2) шығындар – 53 908,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 829,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 829,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной четвертой сессии Аральского районного маслихата А. Садуакасова
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 829,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 829,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс төртінші сессиясының төрағасы А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының