О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №535 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 февраля 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 марта 2021 года № 8163. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 535 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7967, опубликовано 30 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
"1) доходы – 21092091,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1672844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31959 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19353488,9 тысяч тенге;
2) затраты – 21371367,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 139495,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 280032 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 140536,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 16200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -434971,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 434971,2 тысяч тенге.".
В пунктах 6, 7 и 8 указанного решения в тексте на русском языке слова "2020" заменить словами "2021".
В пункте 9 указанного решения в тексте на русском языке слова "кента и аульных округов" заменить словами "сельских округов".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 535 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 наурызда № 8163 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 535 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7967 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 21092091,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1672844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31959 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19353488,9 мың теңге;
2) шығындар – 21371367,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139495,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 280032 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 140536,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 16200 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -434971,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 434971,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің орыс тілі мәтініндегі 6, 7 және 8 - тармақтарындағы "2020" деген сөздер "2021" деген сөздермен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің орыс тілі мәтініндегі 9 - тармағындағы кент және ауылдық округтер деген сөздер "ауылдық округтер" деген сөздермен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

241671
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
228082
003
Капитальные расходы государственного органа
13589
452
Отдел финансов района (города областного значения)
48738
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28169
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
322
018
Капитальные расходы государственного органа
600
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19647
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
25038
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
24959
003
Капитальные расходы государственного органа
79
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
34376
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
33426
004
Капитальные расходы государственного органа
950
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
309425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
49744
013
Капитальные расходы государственного органа
16100
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
243581
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19359
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
141937
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
133003
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8934
2
Оборона
59115
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9969
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9969
122
Аппарат акима района (города областного значения)
49146
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
46975
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

241671
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
228082
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13589
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
48738
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28169
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
322
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19647
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
25038
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24959
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
79
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
34376
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33426
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
950
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
309425
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49744
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16100
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
243581
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19359
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19359
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
141937
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133003
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8934
2
Қорғаныс
59115
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9969
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9969
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
49146
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
46975
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

2171
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8945
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8945
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8945
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1799321
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
435919
010
Государственная адресная социальная помощь
435919
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1303519
004
Программа занятости
880732
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
102
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40728
007
Оказание жилищной помощи
14767
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
525
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5011
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100999
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79895
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
118411
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62349
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
143
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
59740
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1603
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
16002
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

2171
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8945
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8945
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8945
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1799321
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
435919
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
435919
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1303519
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
880732
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
102
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40728
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14767
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
525
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5011
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100999
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79895
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
118411
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62349
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
143
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
59740
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1603
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
16002
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту