О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 544 "О бюджете города Казалинск на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2021 года № 8199. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 544 "О бюджете города Казалинск на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7974, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 188872 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10994 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177878 тысяч тенге;
2) затраты – 191265,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2393,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2393,9 тысяч тенге.".
Подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 400 тысяч тенге;
2) на благоустройство, на освещение 38016 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №544 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 8199 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 544 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7974 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188872 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10994 мың теңге;
трансферттер түсімі – 177878 мың теңге;
2) шығындар – 191265,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2393,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2393,9 мың теңге.".
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 400 мың теңге;
2) абаттандыруға, жарықтандыруға 38016 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІІ сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Председатель маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 12 марта 2021 года № 25
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "25" декабря 2020 года № 544
Бюджет на 2021 год города Казалинска
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс ІІІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы ауданындық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 наурыздағы № 25
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы № 544
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы