О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №560 "О бюджете сельского округа Сарбулак на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2021 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2021 года № 8206. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 560 "О бюджете сельского округа Сарбулак на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7990, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 января 2021 года) следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарбулак на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45258 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 971 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44287 тысяч тенге;
2) затраты – 45631 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -373 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 373 тысяч тенге.".
Пункт 2 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 200 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №560 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 41 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 8206 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 560 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7990 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45258 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 971 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44287 мың теңге;
2) шығындар – 45631 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 373,0 мың теңге.".
2-тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 200 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІІ сессий
Казалинского районного маслихата
А. ОРЫМБАЕВ
Председатель маслихата Казалинского
районного маслихата
Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 12 марта 2021 года № 41
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 560
Бюджет на 2021 год сельского округа Сарбулак
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен
тыс ІІІ сессиясының төрағасы
А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы ауданындық
мәслихат хатшысы
Б. ЖАРЫЛҚАП
Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 41 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 560 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы