О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Г. Муратбаева Казалинского района Кызылординской области от 13 апреля 2021 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 апреля 2021 года № 8294
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3 аким сельского округа Г.Муратбаев РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Батыс" в селе Г.Муратбаев, сельского округа Г.Муратбаев, Казалинского района именем "Әбен Жұмашұлы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
А. Рыстығұл

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Ғ. Мұратбаев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 8294 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы, Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылындағы "Батыс" көшесі "Әбен Жұмашұлы" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Рыстығұл