О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года №413 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2021-2023 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2021 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 марта 2021 года № 8220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 413 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8003, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 7 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 358 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 48 293 тысяч тенге;
2) затраты – 50 920,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -562,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 562,4 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №413 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 23 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 8220 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 413 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8003 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 358 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 48 293 мың теңге;
2) шығындар – 50 920,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -562,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 562,4 мың теңге";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Е. Рзалиев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
Ә. Қошалақов
Приложение к решению Кармакшинского районного маслихата от 17 марта 2021 года № 23
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 413
Бюджет сельского округа Дауылколь на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Е. Рзалиев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 23 шешіміне қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 413 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер