О признании утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата от 30 ноября 2017 года №18-2 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 сентября 2021 года № 9-17. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2021 года № 24590
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Жалагашского районного маслихата от 30 ноября 2017 года № 18-2 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6070).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Жалагашского районного маслихата Г. Курманбаева

Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы №18-2 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 9-17. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қыркүйекте № 24590 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 18-2 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6070 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г. Курманбаева