О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 9 января 2018 года № 2 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26 октября 2021 года № 229. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24980
Акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қазандағы № 229 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қарашада № 24980 болып тіркелді
Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 9 января 2018 года № 2 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6153) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 26 октября 2021 года № 229
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 9 января 2018 года №2
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района
Место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Сфера деятельности
Срок представления
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
2
3
4
5
6
1
Поселок Жалагаш, улица Абая, возле здания коммунального государственного учреждения "Жалагашская районная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №13 управления физической культуры и спорта Кызылординской области"

1. "Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6153 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 қазандағы
№ 229 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 9 қаңтардағы
№2 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Қызмет саласы
Ұсыну мерзімі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
2
3
4
5
6
1
Жалағаш кенті, Абай көшесі, "Қызылорда облысының денешынықтыру және спорт басқармасының №13 Жалағаш ауданының олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны

250
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Куншыгыс"
2
Поселок Жалагаш, улица Казыбек би, территория между торговым комплексом "Каппар Ата" и стоянкой автобусов товарищества с ограниченной ответственностью "Маржан-2002"
260
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Жансая"
3
Поселок Жалагаш, возле коммунального государственного казенного предприятия "Дом Культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков"
260
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Алихан"
4
село Аксу, улица Т.Елеусинова, левая сторона ресторана "Акбота"
30
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Алмат"
5
село М.Шаменова, улица А.Кунанбаева, левая сторона торгового магазина
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
магазин смешанной торговли
6
село Каракеткен, улица Калмахана Карибаева, левая сторона дома №2
30
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Фариза"
7
cело Бухарбай батыр, правая сторона историко-культурного мемориального дома имени Бухарбай батыра на пересечении улиц Бухарбай батыра и Ж.Ермаганбетова
10
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Сымбат"
8
село Тан, улица Орынбай жырау, левая сторона коммунального государственного учреждения "Средняя школа №118” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области"
100
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Нуртилек"
9
село Аккум, Задняя сторона здания Кызылординского областного филиала АО "Казпочта" (Почтовое отделение связи села Аккум) на пересечении улиц Б.Акдаулетова и Х.Сарбасова
12
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Жансая"
10
село Енбек, улица А.Кунанбаева, правая сторона сельского рынка
100
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
ресторан "Асылзат"
11
село Есет батыр, улица Аламесек, правая сторона башни Жалагашского линейно-технического участка Южной Региональной Дирекции Телекоммуникаций АО "Казахтелеком"
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Акбота"
12
село Жанадария, улица Абая, правая сторона дома №13
40
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
магазин индивидуального предпринимателя "К.Куракбаевой"
13
село Мырзабай ахун, улица Мадениет, левая сторона здания Кызылординского областного филиала АО "Казпочта" (Почтовое отделение связи села Мырзабай ахун)
40
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Таншолпан"
14
село Мадениет, улица Калдан батыра, правая сторона бывшего торгового ряда
30
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Жомарт"
15
село Темирбека Жургенова, улица М.Нурылдаева, передняя сторона торгового центра
21
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Байтерек"
16
село Жанаталап, правая сторона остановки на пересечении улиц П.Каракулулы и А.Кожабаева
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Нуржума"
17
село Аккыр, улица Ы.Акмырзаева, южная сторона коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аккыр" акимата Жалагашского района"
50
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 лет
Продуктовый магазин "Гулдана"

250
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Күншығыс"
азық-түлік сауда дүкені
2
Жалағаш кенті, Қазыбек би көшесі, "ҚаппарАта" сауда кешені мен "Маржан-2002"жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің автобустар тұрағы арасындағы аумақ
260
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Жансая" азық-түлік сауда дүкені
3
Жалағаш кенті, "Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қонысбек Қазантаев атындағы Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жаны
260
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Алихан" азық-түлік сауда дүкені
4
Ақсу ауылы, Т.Елеусінов көшесі, "Ақбота" мейрамханасының сол жағы
30
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Алмат" азық-түлік сауда дүкені
5
М.Шәменов ауылы, А.Құнанбаев көшесі, сауда дүкенінің сол жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
Аралас сауда дүкені
6
Қаракеткен ауылы, Қалмахан Кәрібаев көшесі, №2 үйдің сол жағы
30
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Фариза" азық-түлік сауда дүкені
7
Бұқарбай батыр ауылы, Бұқарбай батыр мен Ж.Ермағанбетов көшелерінің қиылысындағы Бұқарбай батыр атындағы мәдени тарихи мемориалдық үйінің оң жағы
10
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Сымбат" азық-түлік сауда дүкені
8
Таң ауылы, Орынбай жырау көшесі, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№118 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің сол жағы
100
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Нұртілек" азық-түлік сауда дүкені
9
Аққұма уылы, Б.Ақдаулетов және Х.Сарбасов көшелерінің қиылысындағы "Қазпошта" АҚ Қызылорда облыстық филиалы (Аққұм ауылпошта байланыс бөлімшесі) ғимаратының артқы жағы
12
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Жансая" азық-түлік сауда дүкені
10
Еңбек ауылы, А.Құнанбаев көшесі, ауыл базарының оң жағы
100
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Асылзат" мейрамханасы
11
Есет батыр ауылы, Аламесек көшесі, "Қазақтелеком" АҚ Оңтүстік өңірлік телекоммуникация дирекциясы Жалағаш желілік техникалық учаскесі мұнарасының оң жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Ақбота" азық-түлік сауда дүкені
12
Жаңадария ауылы, Абай көшесі, №13 үйдің оң жағы
40
Азық-түлік/ азық-түлік еместауарлар
5 жыл
Жеке кәсіпкер "К.Куракбаеваның" дүкені
13
Мырзабай ахун ауылы, Мәдениет көшесі, "Қазпошта" АҚ Қызылорда облыстық филиалы (Мырзабай ахун ауыл пошта байланыс бөлімшесі) ғимаратының сол жағы
40
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Таңшолпан" азық-түлік сауда дүкені
14
Мәдениет ауылы, Қалдан батыр көшесі, бұрынғы сауда қатарының оң жағы
30
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Жомарт" азық-түлік сауда дүкені
15
Темірбек Жүргенов ауылы, М.Нұрылдаев көшесі, сауда орталығының алдыңғы жағы
21
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Бәйтерек" азық-түлік сауда дүкені
16
Жаңаталап ауылы, П.Қарақұлұлы және Ә.Қожабаев көшелерінің қиылысындағы аялдаманың оң жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
“Нұржұма” азық-түлік саудадүкені
17
Аққыр ауылы, Ы.Ақмырзаев көшесі, "Жалағаш ауданы әкімдігінің "Аққыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оңтүстік жағы
50
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
5 жыл
"Гүлдана" азық-түлік сауда дүкені