О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Коктобе на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 597
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 131
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Коктобе на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 597 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8084) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коктобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1)доходы – 51 040,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1079,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 949,6 тысяч тенге;
2) затраты – 51 189,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,2 тысяч тенге;
задолжность по поступлениям – 0;
погашение задолжность – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 149,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 597 "Көктөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 131 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 597 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8084 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Көктөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 040,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1079,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 49 949,6 мың теңге;
2) шығындар – 51 189,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,2 мың теңге
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 149,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.