О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №576 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 марта 2021 года № 8180. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №576 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8024, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 8 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 19 633 126,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 386 093 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 862 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 145 752,4 тысяч тенге;
2) затраты – 20 164 179,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 216 415 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 358 791 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 142 376 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -747 467,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 747 467,9 тысяч тенге:
поступление займов – 358 791 тысяч тенге;
погашение займов – 142 376 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 531 052,9 тысяч тенге.".

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №576 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 8180 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8024 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 19 633 126,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 386 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76 862 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 419 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 145 752,4 мың теңге;
2) шығындар – 20 164 179,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 216 415 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 358 791 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142 376 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -747 467,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 747 467,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 358 791 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 142 376 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 531 052,9 мың теңге.".

Приложение 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной IІ сессии Жанакорганского районного маслихата М. Балкожаев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 5 марта 2021 года № 11
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата

Аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс ІІ сессиясының төрағасы М. Балкожаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 5 наурыздағы № 11
шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының

1330
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
858321
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
21993
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
21993
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43277
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
43277
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26296
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10000
040
Развитие объектов государственных органов
10000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
17810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
17810
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61287,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
60099,2
003
Капитальные расходы государственного органа
240
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
948
02
Оборона
7797
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4586
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4586
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3211
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3211
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17929
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17929
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17929
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2701102,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1495443
010
Государственная адресная социальная помощь
1495443
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

1330
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
858321
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
21993
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21993
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43277
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43277
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26296
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26296
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
10000
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
17810
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17810
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61287,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60099,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
948
02
Қорғаныс
7797
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4586
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4586
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3211
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3211
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17929
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17929
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17929
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2701102,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1495443
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1495443
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

1152243
004
Программа занятости
831632
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
54796
007
Оказание жилищной помощи
7746
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
60
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8099
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102172
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16440
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
67769
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63529
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
53416,8
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2474,8
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9601
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
41341
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
256377
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
335
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
174113
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3560
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2553
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
168000
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81929
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
64840
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
17089
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
485880
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
105058
003
Поддержка культурно – досуговой работы

1152243
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
831632
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
54796
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7746
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
60
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8099
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102172
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16440
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
67769
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63529
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
53416,8
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2474,8
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9601
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
256377
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
335
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
174113
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3560
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2553
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
168000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81929
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
64840
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
17089
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
485880
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
105058
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

59366
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
30068
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29298
12
Транспорт и коммуникации
185059
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
162527
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26523
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
12957
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
123047
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22532
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
22532
13
Прочие
76291
452
Отдел финансов района (города областного значения)
48233
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
48233
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9266
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
6927
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл ел бесігі"
2339
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18792
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
18792
14
Обслуживание долга
75862
452
Отдел финансов района (города областного значения)
75862
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
75862
15
Трансферты
14902643,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14902643,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
67964,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
13558017
038
Субвенции
1276662
3. Чистое бюджетное кредитование
216415
Бюджетные кредиты
358791
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
358791

59366
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30068
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29298
12
Көлiк және коммуникация
185059
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
162527
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26523
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
12957
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
123047
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22532
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
22532
13
Басқалар
76291
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
48233
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
48233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9266
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6927
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2339
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18792
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
18792
14
Борышқа қызмет көрсету
75862
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
75862
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
75862
15
Трансферттер
14902643,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14902643,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
67964,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
13558017
038
Субвенциялар
1276662
3.Таза бюджеттік кредит беру
216415
Бюджеттік кредиттер
358791
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
358791