О внесений изменения в решение Жанакорганского районного маслихата от 10 июня 2020 года №464 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2021 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 апреля 2021 года № 8314
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 10 июня 2020 года № 464 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7517, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 июня 2020 года) следующее изменение:
в пункте 1 слово "образования" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной V сессии
Жанакорганского районного маслихата
С. Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Г. Сопбеков

"Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiлеу туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы №464 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 54 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 8314 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексi" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексiнің 139-бабының 9-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiлеу туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 464 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7517 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "білім беру" деген сөздер алынып тасталынсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті V cессиясының төрағасы
С. Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Г. Сопбеков