О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года №576
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 июня 2021 года № 65. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23298. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 576 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8024) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 21 116 028,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 386 093 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 862 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 628 654,2 тысяч тенге;
2) затраты – 22 395 553,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –216 415 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 358 791 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 142 376 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 495 940,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 495 940,4 тысяч тенге.
поступление займов – 1 021 098 тысяч тенге;
погашение займов – 143 445,9 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 618 288,3 тысяч тенге.".

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №576 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 65 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23298 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8024 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 21 116 028,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 386 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76 862 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 419 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 628 654,2 мың теңге;
2) шығындар – 22 395 553,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 216 415 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 358 791 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142 376 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 495 940,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 495 940,4 мың теңге.
қарыздар түсімі – 1 021 098 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 143 445,9 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 618 288,3 мың теңге.".

Приложение 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жанакорганского районного маслихата С. Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 18 июня 2021 года № 65
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2020 года № 576
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының cессия төрағасы С. Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 18 маусымдағы № 65
шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер

17929
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17929
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2516643,8
1
Социальное обеспечение
1211457
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1211457
010
Государственная адресная социальная помощь
1211457
2
Социальная помощь
1251770
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1251770
004
Программа занятости
831632
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
54796
007
Оказание жилищной помощи
7746
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
67
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8099
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108017
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23628
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
137956
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79829
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53416,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
53416,8
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2474,8
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9601
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
41341
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
1777095
1
Жилищное хозяйство
883959
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
335
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
883624
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
662307
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

17929
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17929
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2516643,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1211457
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1211457
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1211457
2
Әлеуметтiк көмек
1251770
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1251770
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
831632
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
54796
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7746
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
67
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8099
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108017
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23628
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
137956
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79829
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53416,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
53416,8
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2474,8
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9601
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1777095
1
Тұрғын үй шаруашылығы
883959
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
335
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
883624
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
662307
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

1440
Строительство инженерно-коммуникацмонной инфраструктуры для новых участков в населенном пункте Бесарык Жанакорганского района. Электроснабжение.
51877
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14942
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
14942
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенных пунктов Сунаката, Енбек, Екпинды, Томенарык
183
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
4743
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
1007,5
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
4217
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
899,8
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
3207,1
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
684,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
809834
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
809834
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Енбек сельского округа Сунаката Жанакорганского района Кызылординской области
265816
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Томенарык, Жанакорганского района Кызылординской области
412597
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Екпинди, Жанакорганского района Кызылординской области
131421
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1000
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000
036
Развитие газотранспортной системы
1000
Разработка проектно-сметной документации к проекту "Строительство подводящего газопровода высокого давления до населенного пункта Томенарык Жанакорганского района и строительство газопровода к внутрипоселковым улицам Томенарык"
1000
12
Транспорт и коммуникации
44988
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1440
Бесарық елді мекенінде жаңадан ашылған учаскелерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Электрмен қамту
51877
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14942
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
14942
Сунақата, Еңбек, Екпінді, Төменарық елді мекендері ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйелерді дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттамаларды сараптамадан өткізу
183
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4743
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
1007,5
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4217
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
899,8
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3207,1
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
684,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
809834
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
809834
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылдық округі Еңбек елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
265816
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Төменарық елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
412597
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Екпінді елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
131421
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1000
"Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніне дейін жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салу және Төменарық ауылішілік көшелеріне газ құбырын салу" жобасына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
1000
12
Көлiк және коммуникация
44988
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

44988
022
Развитие транспортной инфраструктуры
44988
Реконструкция моста на автомобильной дороге районного значения "Самара-Шымкент-Екпинди" Жанакорганского района
44988
13
Прочие
344281,5
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30000
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30000
Электроснабжение крестьянского хозяйства "Бакытжан" сельского округа М. Налибаев Жанакорганского района
30000
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
295489,5
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
295489,5
Строительство сервисной сети подвоза водопровода к жилым домам поселка Жанакоган Жанакорганского района Кызылординской области (за счет республиканского бюджета)
293150,5
На технический надзор проекта строительства сервисной сети подведения водопровода к жилым домам поселка Жанакоган Жанакорганского района Кызылординской области
2339
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18792
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
18792
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
16021
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
2771

44988
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
44988
Жаңақорған ауданындағы "Самара-Шымкент-Екпінді" аудандық маңызы бар автомобиль жолдарындағы көпірді реконструкциялау
44988
13
Басқалар
344281,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30000
055
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
30000
Жаңақорған ауданы М.Нәлібаев ауылдық округіндегі "Бақытжан" шаруа қожалығын электрмен жабдықтау
30000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
295489,5
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
295489,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу
293150,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу жобасын техникалық қадағалауға
2339
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18792
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
18792
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16021
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы ведомстводан тыс сараптамадан өткізу
2771