О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Косуйенки Жанакорганского района Кызылординской области от 7 апреля 2021 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 апреля 2021 года № 8292
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3 аким сельского округа Косуйенки РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Қайнар" в селе Косуйенки, сельского округа Косуйенки, Жанакорганского района именем "Алтынбек Нұржігітов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Жанпеисов

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қосуйеңкі ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 40 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 8292 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес Қосүйеңкі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Қосүйеңкі ауылдық округі, Қосүйеңкі ауылындағы "Қайнар" көшесі "Алтынбек Нұржігітов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ж. Жанпеисов