О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №468 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10 февраля 2021 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2021 года № 8154. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 468 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7957, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10545165 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4646378 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12844 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5811197 тысяч тенге;
2) затраты – 10827469,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 198061 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 306285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 108224 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 468 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 ақпандағы № 14 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 8154 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 468 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7957 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10545165 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4646378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12844 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5811197 мың теңге;
2) шығындар – 10827469,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 198061 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 306285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 108224 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -480365,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 480365,1 тысяч тенге;
поступления займов – 306285 тысяч тенге;
погашение займов – 108224 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 282304,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата, секратарь маслихата Е. Әжікенов

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -480365,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 480365,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 306285 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 108224 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 282304,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы, мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының

1000
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
19425,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
18875,7
003
Капитальные расходы государственного органа
550
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31509,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
31509,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
198045,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25161,3
013
Капитальные расходы государственного органа
1360
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
171524,4
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19431,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19431,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61876,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
46051,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
15825
02
Оборона
22560,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16886,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16886,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5674
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
863
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4811
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4663
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4663
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1139375,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
358604
010
Государственная адресная социальная помощь

1000
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
19425,7
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18875,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31509,6
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31509,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
198045,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25161,3
013
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
1360
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
171524,4
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19431,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19431,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61876,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46051,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
15825
02
Қорғаныс
22560,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16886,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16886,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5674
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
863
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4811
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4663
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4663
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1139375,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
358604
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек

358604
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
765744,5
004
Программа занятости
528876
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28349
007
Оказание жилищной помощи
9000
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
269
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4726
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55503
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7358
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
97924
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33739,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
15027
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
720
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6401
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7906
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
205875,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
174380,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
64370,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17610
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
92400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31494,9
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
30037,5
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1457,4
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
540734
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
124024
003
Поддержка культурно-досуговой работы
124024
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

358604
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
765744,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
528876
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28349
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
9000
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
269
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4726
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55503
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7358
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
97924
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33739,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
15027
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
720
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6401
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7906
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
205875,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
174380,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
64370,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
17610
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
92400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31494,9
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
30037,5
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1457,4
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
540734
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
124024
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
124024
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі