О признании утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 8 декабря 2021 года № 149 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2021 года № 110. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26188
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 8 декабря 2017 года № 149 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6068).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов

Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 149 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 110 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26188 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6068 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов