О признании утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 7 ноября 2017 года №15/5 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19 октября 2021 года № 13/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24904
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 7 ноября 2017 года № 15/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6035).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жағыпбаров

Шиелі аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 7 қарашадағы №15/5 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қазандағы № 13/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24904 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 7 қарашадағы №15/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6035 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Т. Жағыпбаров