О внесении изменений в решение маслихата Мангистауской области от 30 мая 2019 года № 27/327 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 31 марта 2021 года № 2/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 апреля 2021 года № 4473
В соответствии с пунктом 1 статьи 587 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2019 года № 27/327 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3923, опубликовано 10 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.";
в Ставках платы за побочные лесные пользования на участках государственного лесного фонда Мангистауской области:
в разделе "Пастьба скота, в том числе за пастьбу одной головы сельскохозяйственных животных по их группам":
строку порядковый номер 1 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не изменяется:
"
1.
верблюд
голова
190,85
".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Абилов
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 27/327 "Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 2/20 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 4473 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 587-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 27/327 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3923 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.";
Маңғыстау облысының мемлекеттік орман қорының учаскелерінде жанама орман пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелерінде:
"Мал жаю, соның ішінде ауыл шаруашылығы жануарларының бір басын жаю топтары бойынша" бөлімде:
1-жол орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Абилов
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев