Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год
Постановление акимата Мангистауской области от 23 апреля 2021 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 апреля 2021 года № 4500
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2021 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Калдыгул С.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации, размещение на интернет -ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Ниязова Г.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 23 апреля 2021 года № 93
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2021 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении %
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Норма субсидий (тенге)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная

2021 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 93 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 4500 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Ғ.М. Ниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 23 сәуірдегі
№ 93 қаулысына
1 қосымша
2021 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштар құрамындағы әсер етуші заттар мөлшері %
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Субсидия нормалары (тенге)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

Hafa UP, фосфат мочевины (17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500
N -12, P - 52
Аммофос, высший и первый сорт
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N - 10, P - 46
Аммофос марка 10-46
N - 10, P - 46
Аммофос марки N-12, P-52
N -12, P - 52
Аммофос марки 12:52
Аммофос марка 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Моноаммонийфосфат гранулированный
Моноаммонийфосфат гранулированный МАР 12:52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0 (аммофос)
N-10, P-46
11
Аммофос, марки 12:39
N-12, P-39
тонна
61 000
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос, марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос, марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000
12
K2O-45
K2O-60
Калий хлористый электролитный
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Калий хлористый технический
K2O-60
Хлорид калия марки Solumop
K2O-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
13
Сульфат калия
K2O-50
тонна
150 000
K2O-51, SO3- 45
K2O-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
K2O-51, SO3- 46
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)

Hafa UP, жібітілген фосфат (17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000
18-44-0 (UP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқыш
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500
N -12, P - 52
Жоғарғы және бірінші аммофос сұрыптары
N-10, P-46
N-10, P-46 маркалы аммофос
N - 10, P - 46
10-46 маркалы аммофос
N - 10, P - 46
N-12, P-52 маркалы аммофос
N -12, P - 52
12:52 маркалы аммофос
12-52 марка аммофос
SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш) маркалы аммофос 12:52
Түйіршіктелген моноаммонийфосфат
Түйіршіктелген моноаммонийфосфат МАР 12:52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
10:46:0 маркалы тыңайтқыш қоспасы (аммофос)
N-10, P-46
11
12:39 маркалы аммофос
N-12, P-39
тонна
61 000
11:42 маркалы аммофос
N-11, P-42
10:39 маркалы аммофос
N-10, P-39
10:36 маркалы аммофос
N-10, P-36
10:33 маркалы аммофос
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
Хлорлы калий
K-60
тонна
50 000
12
K2O-45
K2O-60
Электролиттік хлорлы калий
K2O-48
SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш) маркалы хлорлы калий
K2O-43
Техникалық хлорлы калий
K2O-60
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-60, KCl-95,8
0-0-61 (KCl) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
K2O-61%
13
Калий сульфаты
K2O-50
тонна
150 000
K2O-51, SO3- 45
K2O-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
K2O-51, SO3- 46
SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш) маркалы күкірт қышқылды калий
K2O-50
Тазартылған күкірт қышқылды калий (сульфат калия)
K2O-53, SO3- 45
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, S-18
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) (I сұрып, II сұрып)
0-0-51 (SOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы:

K2O-51%, SO3-47%
Удобрение SOP 0.0.51 (47)
К:51+47SO3
Сложные удобрения
14
Фосфорно-калийные удобрения
Р-27%, К-4%
тонна
25 750
15
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
16
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
65 000
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
17
Комплексное удобрение ЖСУ ФСМ
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25, SO3-3,75
тонна
76 785,72
18
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000
Нитроаммофоска марки 15:15:15
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение)
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 15:15:15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное- нитроаммофоска (азофоска)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 16:16:16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - диаммофоска 10-26-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30

K2O-51%, SO3-47%
Тыңайтқыш SOP 0.0.51 (47)
К:51+47SO3
Күрделі тыңайтқыштар
14
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыштар
Р-27%, К-4%
тонна
25 750
15
С 12 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
83 800
С 7,5 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
16
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
тонна
65 000
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ)
17
Кешенді тыңайтқыш ЖСУ ФСМ
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25, SO3-3,75
тонна
76 785,72
18
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
NPK 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
15-15-15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 15 P 15 K 15
Азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш)
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш) маркалы нитроаммофоска 15:15:15
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска азофоска тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі - нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
Азотты-фосфорлы-калийлі -нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
16:16:16 маркалы Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш)
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
SiB (модификацияланңан минералды тыңайтқыш) маркалы нитроаммофоска 16:16:16,
16:16:16+BCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
17:0,1:28 маркалы маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
10-26-26 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
NPK-1 (диаммофоска) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш,
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 (диаммофоска)
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш)
10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - диаммофоска 10-26-26
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 20 K 20
13:19:19 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
NPK-1 (диаммофоска) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш

Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 6:14:14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 20:20:10
N 20 P 20 K 10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPK-1 (диаммофоска), NPKS-8
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-15, P-15, K-15, S-12
N-16, P-16, K-16, S-12
19
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 23:13:8
удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
20
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,5
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)

5:14:14 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш)
N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
6:14:14 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш)
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш -нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-13, P-13, K-24
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
20:20:10 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш)
N 20 P 20 K 10
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
NPK 20-10-10 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 24-6-12 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш қоспалары)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), NPKS-8
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш -нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-12
N-16, P-16, K-16, S-12
19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. 23:13:8 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі (диаммофоска) тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска.16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
Нитроаммофоска. 8:24:24 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. 17:0,1:28 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
20
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,5
20:20:14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
20:20 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш

N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20 (13,5)
N-20, P-20, S-13,5
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 16:20(14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
агрохимикат сульфоаммофос
сульфоаммофос
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 15:25(12)
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 14:34(13,5)
N-14, P-34, S-13,5
21
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)

N-20, P-20, S-14
20:20+BCMZ маркалы азот-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
20:20 (13,5) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-13,5
20:20:12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
20:20:10 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-10
20:20:8 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-8
17:22:14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-17, P-22, S-14
16:20(14) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
сульфоаммофос агрохимикаты
сульфоаммофос
15:25(12) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-15, P-25, S-12
14:34(13,5) маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-14, P-34, S-13,5
21
Азот-фосфор-калий-күкірт құрамды тыңайтқыш (NPКS-тыңайтқыш)

Р2О5-н.м. 13,1%, К2О-до 7,0%, SО3-до 7,0%, СаО-н.м. 13,3%, MgО-н.м. 0,4%
тонна
35 144,5
25
Фосфор- сера содержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO 3-до 10,0%, СаО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
29 065,0
26
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А
N – 12, P - 61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки: А, Б
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O5-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
27
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-46
тонна
84 000
28
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
тонна
357 143
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
Монокалийфосфат
Удобрение МКР
Haifa Монофосфат калия
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K20 – 34%
29
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки А, Б, В
N-6, P-16, Са-11
тонна
70 000
Микроудобрения
30
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
31
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
75 000
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
нитрат кальция концентрированный
CaO-32; N-17
нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-26,8%, CaO-31%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
32
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

Р2О5- 13,1% к.е., К2О-7,0% дейін, SО3- 7,0% дейін, СаО- 13,3% к.е., MgО- 0,4% к.е.
тонна
35 144,5
25
Фосфор- күкірт құрамды тыңайтқыш (РS- тыңайтқыш)
Р2О5- 11,0% к.е.,SO 3- 10,0% дейін, СаО- 13,5% к.е., MgO- 0,45% к.е.)
тонна
29 065,0
26
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат (MAP)
А маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N – 12, P - 61
А, Б маркалы арнайы суда еритін тазартылған кристалды моноаммонийфосфат
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12 P-60; N-12 P-61
Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
12-61-0 (MAP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
27
Диаммонийфосфат тыңайтылған
N-18, P-46
тонна
84 000
28
Калий монофосфат агрохимикаты
P 52 K 34
тонна
357 143
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
Монокалийфосфат
МКР тыңайтқышы
Калий монофосфаты Haifa
0-52-34 (MKP) маркалы: Growfert кешенді тыңайтқыш
P2O5 -52%, K20 – 34%
29
А, Б, В маркалы "НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС
N-6, P-16, Са-11
тонна
70 000
Микротыңайтқыштар
30
"Микробиотыңайтқыш "МЭРС" құрамында қоректік микроэлементтер бар ерітінділер
фитоқосылыс Fe-2,5, фитоқосылыс Mo-2,0, фитоқосылыс Cu-1,0, фитоқосылыс Zn-2,5, фитоқосылыс Mn-1,0, фитоқосылыс Сo-0,5, фитоқосылыс B-0,5
литр
2 008,9
31
YaraLiva Calcinit (кальций нитрат) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
75 000
Кальций нитраты YaraLivaТМ CALCINIT
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), А маркалы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), Б маркалы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), В маркалы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальцийлі селитра), Г маркалы
N-12,0; CaO-23,8
Қоюлатылған кальций нитраты
CaO-32; N-17
Қоюлатылған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa Кальцийлі селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Yara Liva Calcinit Е маркалы түйіршіктелген кальцийлі селитра
N-17; CaO-33
15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқыш
N-15%, CaO-27%
"Г" маркалы түйіршіктелген кальцийлі селитра
N-26,8%, CaO-31%
"Е" маркалы түйіршіктелген кальцийлі селитра
N-15,5%, CaO-26,5%
32
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

455 000
Kristalon Special 18-18-18
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами YaraTera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
33
Удобрение Yara Vita Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Удобрение Yara Tera Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Микроудобрение "Хелатэм" марки ДТПА Fe гранулированный
Fe-11
Удобрение Yara Vita Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
АМ ЕДДНА Fe 6%

455 000
Kristalon Special 18-18-18
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристалон )
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
33
Yara Vita Rexolin D12, темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Yara Tera Rexolin D12, темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Түйіршіктелген ДТПА Fe маркалы "Хелатэм" микротыңайтқышы
Fe-11
Yara Vita Rexolin Q40, темір хелаты EDDHA тыңайтқышы
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q40, темір хелаты EDDHA тыңайтқышы
АМ ЕДДНА Fe 6%

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7235,0
50
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванты
литр
922,5
51
Удобрение Yara Vita KOMBIPHOS
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванты
литр
1347,5
52
Магний сернокислый 7-водный
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70 000
Магний сернокислый 7-водный (сульфат магния)
MgO-16,9, S-13,5
Сульфат магния (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Сульфат магния (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сернокислый (сульфат магния), марка А
MgO-29,7; S-23,5
Магний сернокислый (сульфат магния) марка А (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Магний сернокислый (сульфат магния), марка Б
MgO-28,1; S-22,4
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,9; S-13,5
MgO-16,4; S-13,4
сульфат магния
MgO-16; S-13
Агрохимикат сульфат магния, марки: Эпсомит мелкокристаллический, Эпсомит гранулированный, Кизерит мелкокристаллический, Кизерит гранулированный
Mg-16,7; S-13,3
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
53
Удобрение Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
165 000
Удобрение Yara Tera Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Минеральное удобрение калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O -46
N-13,7%, K2O-46,3%
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калиевая селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,7, K2O -46,3
Комплексное удобрение Growfert марки: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O -46%
54
Удобрение Krista MAG (нитрат магния )
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7235,0
50
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванттар
литр
922,5
51
Yara Vita KOMBIPHOS тыңайтқышы
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванттар
литр
1347,5
52
7- сулы күкірт қышқылды магний
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70 000
7- сулы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,9, S-13,5
Магний сульфаты (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сульфаты (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
А маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-29,7; S-23,5
А маркалы (I сұрып, II сұрып, III сұрып) күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-29,8; S-23,8
Б маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты),
MgO-28,1; S-22,4
В маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,9; S-13,5
MgO-16,4; S-13,4
Магний сульфаты
MgO-16; S-13
Ұсақ кристалды Эпсомит, түйршіктелген Эпсомит, ұсақ кристалды Кизерит, түйршіктелген Кизерит маркалы агрохимикат магний сульфаты
Mg-16,7; S-13,3
"Magnesium Sulphate" маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
МgО-16%, SО3-32%
53
Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
165 000
Yara Tera Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Азотқышқылды калий (калий нитраты) минералды тыңайтқышы
N-13,6, K2O -46
Азот қышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O -46
N-13,7%, K2O-46,3%
Калий нитраты (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Multi-K GG калийлі селитрасы
N-13,5, K2O-46,2
АШ маркалы техникалық калийлі селитрасы
N-13,7, K2O -46,3
13-0-46 (NOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқыш
N-13%, K2O -46%
54
Krista MAG (магний нитраты) тыңайтқышы
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна

90000
Удобрение Yara Tera Krista MAG (нитрат магния )
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11,1; MgO - 15,5
Магний азотнокислый 6-водный (магниевая селитра)
MgO - 15,5; N-11,1
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11; Mg - 15
Комплексное удобрение Growfert марки: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
55
Удобрение BlackJak
Гуминовые кислоты 19-21, фульвокислоты-3-5,ульминовые кислоты и гумин
литр
2587,5
56
Удобрение Terra-Sorb foliar

90000
Yara Tera Krista MAG (магний нитраты) тыңайтқышы
Магний нитраты (магнийлі селитра)
N-11,1; MgO - 15,5
6-сулы азотқышқылды магний (магнийлі селитра)
MgO - 15,5; N-11,1
Магний нитраты (магнийлі селитрасы)
N-11; Mg - 15
11-0-0 + 15 MgO (MN) маркалы: Growfert кешенді тыңайтқыш
N-11%, MgO-15%
55
BlackJak тыңайтқышы
Гумин қышқылдары 19-21, фульво қышқылдары-3-5,ульмин қышқылы және гумин
литр
2587,5
56
Terra-Sorb foliar тыңайтқышы

свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр
2300
57
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2875
58
Удобрение Millerplex
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
литр
4830
59
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванты
литр
758
60
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
230 000
61
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
230 000
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 450
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
66
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
67
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
68
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"

еркін аминқышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр
2300
57
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
еркін аминқышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2875
58
Millerplex тыңайтқышы
N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдырларының экстракты
литр
4830
59
Yara Vita ТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванттар
литр
758
60
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқыш
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
230 000
61
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
230 000
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
62
"Старт" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары – 5,5, полисахаридтер – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 450
63
"Әмбебап" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375
64
"Рост" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
65
"Дақылды" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
66
"Майлы" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
67
"Қызылша" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары -6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
68
"Жүгері" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдары -6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
69
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 050
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
72
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"

N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 050
70
"Майлы дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
71
"Дәнді дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
72
"Бұршақты дақылдырға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
73
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
74
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
75

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
73
"Картопқа арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
74
"Қызылшаға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
75

Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

6:14:35+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929
12:8:31+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
76
Фертигрейн Старт (FERTIGRAIN START)
N-3%
литр
2 788,0
Фертигрейн Старт СоМо (FERTIGRAIN START СоМо)

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
76
Фертигрейн Старт (FERTIGRAIN START)
N-3%
литр
2 788,0
Фертигрейн Старт СоМо (FERTIGRAIN START СоМо)

470,0
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, Р205-40, K2O -13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер (MASTER) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%; K2O -30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Удобрение Мастер (MASTER) 3:37:37
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, Р205-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
113
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,0
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, Р205-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

470,0
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, Р205-40, K2O -13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Мастер (MASTER) 15:5:30+2 тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%; K2O -30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,05
Мастер (MASTER) 3:37:37 тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, Р205-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
113
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,0
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, Р205-54, K2O-10, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, Р205-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
114
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
литр

Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, Р205-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
114
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), витаминдер, сапонин, бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
литр

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
15-5-30+2MgO маркалы: Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
15-30-15 маркалы: Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
16-8-24+2MgO маркалы: Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
18-18-18+1MgO: маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
20-10-20 маркалы: Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
183
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
574,5
184
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

3-5-55 маркалы: кешенді Growfert+Micro тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
3-8-42 маркалы: Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
183
0-60-20 маркалы: Growfert кешенді тыңайтқышы
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
574,5
184
0-40-40+Micro маркалы: Growfert кешенді тыңайтқышы

2 125,0
227
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,0
228
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
литр
1 050,0
229
Нановит Макро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30 %; моносахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %.
литр
835,0
230
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30 %; моносахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %
литр
925,0
231
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 125,0
232
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
литр
900,0
233
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кисло-ты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
литр
785,0
234
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
литр
875,0
235
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; моносахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
875,0
236
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические ислоты – 4,5 %; моносахариды – 0,00365 %; фитогор-моны – 0,00042 %
литр
1 325,0
237
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; моносахариды – 0,00417 %; фитогор-моны – 0,00048 %
литр
1 250,0
238
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
2 100,0
239
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр

2 125,0
227
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,0
228
Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминқышқылдары – 2,86%; органикалық қышқылдар – 2,30%; моносахаридтер-0,00403%, фитогормондар – 0,00046%
литр
1 050,0
229
Нановит Макро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдары – 5,19 %; органиқалық қышқылдар– 5,30 %; моносахаридтер – 0,00379 %; фитогормондар – 0,00043 %; гуминді қышқылдар– 0,25 %, фульвоқышқылдары – 0,045 %.
литр
835,0
230
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдары – 5,19 %; органикалық қышқылдар – 5,30 %; моносахаридтер – 0,00379 %; фитогормондар – 0,00043 %; гуминді қышқылдар – 0,25 %, фульвоқышқылдары – 0,045 %
литр
925,0
231
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминқышқылдары – 1,5 %; моносахаридтер – 0,00368 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 125,0
232
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдары – 1,39 %; органикалық қышқылдар– 7,20%; моносахаридтер – 0,00329 %; фитогормондар– 0,00038 %
литр
900,0
233
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминқышқылдары – 2,68 %; органикалық қышқылдар– 6,20 %; моносахаридтер – 0,00397 %; фитогормондар – 0,00045 %
литр
785,0
234
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминқышқылдар – 2,78 %; органикалық қышқылдар– 8,35 %; моносахаридтер – 0,00385%; фитогормондар – 0,00044 %
литр
875,0
235
Нановит Кальцийлі
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминқышқылдары – 0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10 %; моносахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
литр
875,0
236
Нановит Фосфорлы
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминқышқылдары – 0,08 %; органикалық қышқылдар– 4,5 %; моносахаридтер – 0,00365 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 325,0
237
Нановит Молибденді
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар– 16,5 %; моносахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
литр
1 250,0
238
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминқышқылдар – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
литр
2 100,0
239
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 3,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр

850,0
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
240
Удобрение "SunnyMix пшеница"

850,0
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 5,0 %, Р2О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 9,0 %, Р2О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
240
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы

N-4% Р2О5 -40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
литр
1 460,0
241
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
242
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% Р2О5 -20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
243
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминокислоты -85г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений
244
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органические кислоты -25г/л, аминокислоты — 25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л
245
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%,органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
246
Удобрение SunnyMix семена зерновых
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% +органические кислоты -25г/л, аминокислоты — 25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л
литр
1 650,0
247
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
литр
750,0
248
Удобрение Rooter
Р2О5 -0,15, K2O-3
литр
3 410,0
Р2О5 -13, K2O-3, GA142-25
249
Удобрение Leili 2000 Pro
общий N-9, Р2О5 -3, K2O-6, Fe-0,16, Mn-0,4, Zn-0,12, Cu-0,8
литр
3 064,0
250
Удобрение Сиамино Про
K2O-3, CaO-7, Mg-4,7, Fe-7
литр
2 577,5
251
Удобрение DOUBLE WIN
N-20, Р2О5 -20, K2O-20, MgO-3, Fe-0,12, Mn-0,08, B-0,04, Zn-0,05, Cu-0,03, Mo-0,01
килограмм
1 050,0
252
Удобрение GUMIFULL PRO
N-6, Р2О5 -2, K2O-8
килограмм
4 725,0
253
удобрение Master Green Ca
N-10, СаО-14
литр
3 042,5
254
Глицерол марки Комплекс
глицерин-10, Na-1,4, Si-0,56, SO4-2,2, N-0,25, P-0,3, K-0,15, Mg-0,05, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
823,5
255
Глицерол марки Цинк
глицерин-10, Na-2, Si-0,56, SO4-5, N-0,25, P-0,5, K-0,2, Mg-0,15, B-0,5 Cu-0,05, Mn-0,15, Zn-5, Rb-0,04
256
Глицерол марки Калий
глицерин-10, Na-1,3, Si-0,56, SO4-2, N-0,25, P-0,65, K-3,5, Mg-0,04, B-0,05, Cu-0,15, Mn-0,75, Zn-0,25, Rb-0,04
257
Глицерол марки Бор
глицерин-10, Na-0,8, Si-0,56, SO4-1,5, N-0,25, P-0,5, K-0,15, Mg-0,05, B-1,1, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
1 067,5
258
WUXAL Boron pH
N-5, Р2О5 -13, B-7,7, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Zn-0,05, Mo-0,001
литр
1 812,5
259
WUXAL Combi Plus

N-4% Р2О5 -40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25г/л, аминқышқылдары -25г/л, өсімдік иммунитеті және өсу стимуляторы - 10г/л
литр
1 460,0
241
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
242
"SunnyMix кешенді" тыңайтқышы
N-2,33% Р2О5 -20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25г/л, аминқышқылдары -25г/л, өсімдік иммунитеті және өсу стимуляторы - 10г/л
243
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминқышқылдары -85г/л, өсімдік иммунитеті және өсу стимуляторы
244
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органикалық қышқылдар-25г/л, аминқышқылдары — 25 г/л, өсімдік иммунитеті және өсу стимуляторы — 10г/л
245
SunnyMix бұршақты вегетация тыңайтқышы
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%,органикалық қышқылдар-25г/л, аминқышқылдары -25г/л, өсімдік иммунитеті және өсу стимуляторы - 10г/л
246
SunnyMix дәнді дақылдар тұқымы тыңайтқышы
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% +органикалық қышқылдар-25г/л, аминқышқылдары — 25 г/л, өсімдік иммунитеті және өсу стимуляторы — 10г/л
литр
1 650,0
247
Гумат Актив
Гумин қышқылдары 12%, фульвоқышқылдары 2%, төменгі молекулалы органикалық қышқылдар органикалық төмен молекулалы қышқылдар
литр
750,0
248
Rooter тыңайтқышы
Р2О5 -0,15, K2O-3
литр
3 410,0
Р2О5 -13, K2O-3, GA142-25
249
Leili 2000 Pro тыңайтқышы
жалпы N-9, Р2О5 -3, K2O-6, Fe-0,16, Mn-0,4, Zn-0,12, Cu-0,8
литр
3 064,0
250
Сиамино Про тыңайтқышы
K2O-3, CaO-7, Mg-4,7, Fe-7
литр
2 577,5
251
DOUBLE WIN тыңайтқышы
N-20, Р2О5 -20, K2O-20, MgO-3, Fe-0,12, Mn-0,08, B-0,04, Zn-0,05, Cu-0,03, Mo-0,01
килограмм
1 050,0
252
GUMIFULL PRO тыңайтқышы
N-6, Р2О5 -2, K2O-8
килограмм
4 725,0
253
Master Green Ca тыңайтқышы
N-10, СаО-14
литр
3 042,5
254
Комплекс маркалы Глицерол
глицерин-10, Na-1,4, Si-0,56, SO4-2,2, N-0,25, P-0,3, K-0,15, Mg-0,05, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
823,5
255
Мырыш маркалы Глицерол
глицерин-10, Na-2, Si-0,56, SO4-5, N-0,25, P-0,5, K-0,2, Mg-0,15, B-0,5 Cu-0,05, Mn-0,15, Zn-5, Rb-0,04
256
Калий маркалы Глицерол
глицерин-10, Na-1,3, Si-0,56, SO4-2, N-0,25, P-0,65, K-3,5, Mg-0,04, B-0,05, Cu-0,15, Mn-0,75, Zn-0,25, Rb-0,04
257
Бор маркалы глицерол
глицерин-10, Na-0,8, Si-0,56, SO4-1,5, N-0,25, P-0,5, K-0,15, Mg-0,05, B-1,1, Cu-0,05, Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
1 067,5
258
WUXAL Boron pH
N-5, Р2О5 -13, B-7,7, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Zn-0,05, Mo-0,001
литр
1 812,5
259
WUXAL Combi Plus

279
Органоминеральное удобрение "HumiPro"
Водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества – 5,5% в них гуматы – 4,3%, фульваты – 1,04%, кинетин, аминокислоты
литр
2 500,0
280
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
Водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK=0,1-0,05-0,6, органические вещества – 2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1,В2,С, РР, аминокислоты
литр

279
"HumiPro" органоминералды тыңайтқышы
Минералды тыңайтқыштардың және гуминді қышқылдары тұздарының сулы қоспасы NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар – 5,5% оның ішінде гуматтар – 4,3%, фульваттар – 1,04%, кинетин, аминқышқылдар
литр
2 500,0
280
"VitaePro" органоминералды тыңайтқышы
Минералды тыңайтқыштар мег табиғи органикалық заттардың сулы қоспасы. NPK=0,1-0,05-0,6, органикалық заттар – 2,8% оның ішінде цитокинин, ауксин элиситорлары,В1,В2,С, РР витаминдері, аминқышқылдары
литр

5 000,0
281
Изабион
аминокислоты и пептиды - 62,5
литр
4 787,5
282
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+00+20+8MgO+Te
N-15, K2O-20, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
821,5
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+05+13+6MgO+Te (ES)
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

5 000,0
281
Изабион
аминқышқылдары және пептидтер - 62,5
литр
4 787,5
282
15+00+20+8MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, K2O-20, MgO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
821,5
17+05+13+6MgO+Te (ES) маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

N-19, P2O5-6, K2O-13
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+12
N-19, P2O5-6, K2O-12
284
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+13+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,5
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+12+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+11+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+12+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+11+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+05+11+2+Te
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+10+18+1,3+Te
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
285
Удобрение Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+07+10+Te
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,0
286
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
287
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+10+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

N-19, P2O5-6, K2O-13
19+6+12 маркалы Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы
N-19, P2O5-6, K2O-12
284
16+06+13+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,5
16+06+12+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, медь, железо, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
16+06+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
15+06+12+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
15+06+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
14+05+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
14+10+18+1,3+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
285
26+07+10+Te маркалы Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,0
286
23+05+09+4MgO+Te маркалы Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) тыңайтқышы
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
287
20+20+20+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
20+10+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
20+05+10+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
20+00+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 07+12+36+3MgO+Te
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 11+06+18+2MgO +Te
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+08+14+3MgO+7CaO+Te
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 4,5-11-36-5MgO-TE
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

27+15+12+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
10+52+10+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
18+06+26+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
17+10+17+12CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
10+10+30+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
12+05+24+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
21+10+10+8CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
18+18+18+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
07+12+36+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
11+06+18+2MgO +Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
14+08+14+3MgO+7CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
4,5-11-36-5MgO-TE маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20-10-15-2MgO-TE
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18-09-29-TE
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
288
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
892,5
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
289
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5 -19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5 -7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%, K2O-13%+ME
290
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5 -7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
481 000
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5 -8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5 -6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5 -6, K2O-19+3MgO+TЕ
291
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,0
292
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,0
293
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; Р2О5 -6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
литр
2 475,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; Р2О5 -12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; Р2О5 -7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; Р2О5 -7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
294
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO

20-10-15-2MgO-TE маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
18-09-29-TE маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
288
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
892,5
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
289
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5 -19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5 -7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%, K2O-13%+ME
290
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5 -7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
481 000
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5 -8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5 -6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5 -6, K2O-19+3MgO+TЕ
291
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,0
292
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,0
293
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; Р2О5 -6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
литр
2 475,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминқышқылдары-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; Р2О5 -12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; Р2О5 -7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдары-0,8; ауксиндер-0,41; ауксиндер-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; Р2О5 -7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминқышқылдары-5,1; цитокининдер - 0,025, ауксиндер-8,8
294
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,0
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11 т
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO т

N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34

N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO т
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO т
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO т
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Fe ed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34

N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1. с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
295
Biron. Гранулированное удобрение. NPK формула 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна

N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 9.0.1. Тотықтырғыш аммоний нитратымен
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 10.0.1. аммоний нитратымен Формула Poly-Feed GG 20-9-20.
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
295
Biron. Түйіршіктелген тыңайтқыш. NPK формуласы 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна

313
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0; S-9,0
тонна
225 000,0
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0; S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7; S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9

313
"Акварин" Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыштары
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0; S-9,0
тонна
225 000,0
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0; S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7; S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
1 ден 16 ға дейін маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5, S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7, S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5, S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1, S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5, S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9

Удобрение Muhtar 5.5.25+TE
O.M -10, H+F-5, N-5, P-5, K-25, B-0,02, Fe-0,02, Mn-0,02, Zn-0,02, ph-4-6
338
Удобрение Muhtar P15+TE
O.M-10, H+F-5, P-15, B-0,1, Mn-0,2, Zn-1, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-3-5
тонна
1 950 000,0
339
Удобрение Muhtar Combi
O.M -10, H+F-5, N-10, MgO-3, Fe-1, B-0,5, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-5-7
340
Удобрение Muhtar Kal 9 +B
O.M -10, N-9, CaO-10, B-0,2, A.Acid-1, ph-4-6
тонна
1 982 500,0
341
Удобрение Muhtar HUMIC 15
O.M 20%, H+F 15%, K-0,3, ph-4-6
тонна
1 355 000,0
342
Удобрение Muhtar ORG\L
O.M -30, C-10, N-1, K-1, ph-4-6
тонна
1 985 000,0
343
Удобрение "Казуглегумус"
N - 4,11, P - 5, K - 10,4, Fe - 3,53, Si - 17,61, Na - 2,35, гуминовые вещества - 56
литр
325,0
344
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
литр
887,1
345
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 мл)
литр
474,1
346
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексті"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02, Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5x10 КОЕ/мл)
литр
961,2
347
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр не менее 5x10 КОЕ/мл)
литр
1 468,8
348
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки "Семена"
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6, MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,0
349
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки "Профи"

Muhtar 5.5.25+TE тыңайтқышы
O.M -10, H+F-5, N-5, P-5, K-25, B-0,02, Fe-0,02, Mn-0,02, Zn-0,02, ph-4-6
338
Muhtar P15+TE тыңайтқышы
O.M-10, H+F-5, P-15, B-0,1, Mn-0,2, Zn-1, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-3-5
тонна
1 950 000,0
339
Muhtar Combi тыңайтқышы
O.M -10, H+F-5, N-10, MgO-3, Fe-1, B-0,5, Mo-0,01, A.Acid-1, ph-5-7
340
Muhtar Kal 9 +B тыңайтқышы
O.M -10, N-9, CaO-10, B-0,2, A.Acid-1, ph-4-6
тонна
1 982 500,0
341
Muhtar HUMIC 15 тыңайтқышы
O.M 20%, H+F 15%, K-0,3, ph-4-6
тонна
1 355 000,0
342
Muhtar ORG\L тыңайтқышы
O.M -30, C-10, N-1, K-1, ph-4-6
тонна
1 985 000,0
343
"Казуглегумус" тыңайтқышы
N - 4,11, P - 5, K - 10,4, Fe - 3,53, Si - 17,61, Na - 2,35, гуминді заттар - 56
литр
325,0
344
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийлі тұздар БМВ-гуминді қышқылдары -1,5
литр
887,1
345
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр 2x10 төмен емес 1 миллилитр тірі жасушалар мен споралар)
литр
474,1
346
"Комплексный" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02, Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийлі тұздар БМВ-гуминді қышқылдары-1, фитоспорин-М (титр 1,5x10 КОЕ/миллилитр төмен емес)
литр
961,2
347
"Мо" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийлы тұздар БМВ-гуминді қышқыл-2, фитоспорин-М (титр 5x10 КОЕ/миллилитр төмен емес)
литр
1 468,8
348
"Семена" маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6, MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,0
349
"Профи" маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы

N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,0
350
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки "Азот"
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
351
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки "Калий"
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015

N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,0
350
"Азот" маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
351
"Калий" маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015

352
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки "Бор"
N-5, B-10
353
Удобрение HYDROFERT 13.40.13
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,0
Удобрение HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO
N-15, P-30, K-15+2MgO
Удобрение HYDROFERT 20.20.20
N-20, P-20, K-20
354
Удобрение GREEN-GO 8.16.40
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,0
Удобрение GREEN-GO 6.48.18
N-6, P-48, K-18
Удобрение GREEN-GO 8.24.16 + 10 CaO
N-8, P-24, K-16+10CaO
355
Удобрение ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум)

352
"Бор" маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, B-10
353
HYDROFERT 13.40.13 тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,0
HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO тыңайтқышы
N-15, P-30, K-15+2MgO
HYDROFERT 20.20.20 тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20
354
GREEN-GO 8.16.40 тыңайтқышы
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,0
GREEN-GO 6.48.18 тыңайтқышы
N-6, P-48, K-18
GREEN-GO 8.24.16 + 10 CaO тыңайтқышы
N-8, P-24, K-16+10CaO
355
ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум) тыңайтқышы

N общий - 10, в т.ч. органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
литр
1 953,6
377
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на с.в. - 1,5, Р2О5 на с.в. - 1,5, К2О на с.в. - 1,5, общее органическое вещество на с.в. - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в - 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ - 40, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6
литр

N жалпы - 10, с.і. органикалық - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо агентпен - 1, гуминді қышқылдар (гуматтар) - 4, гидроксикарбонды қышқылдар-4, аминқышқылдар-4
литр
1 953,6
377
Топырақтың құнарлылығын қалпына келтіруге арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық қ.з. қа - 1,5, Р2О5 қ.з. қа - 1,5, К2О қ.з. қа - 1,5, жалпы органикалық заттар қ.з. қа - 75-80, жалпы гуминді экстракт (ЖГЭ) қ.о.з қа - 90-95, табиғи гуминді қышқылдар ОГЭ - 54-56, гуминді қышқылдар (калийлі тұздар) ОГЭ - 40, табиғи фульвоқышқылдар ОГЭ - 4-6
литр

616,0
455
Микроудобрение жидкое Ви-Агро-Бетта
В - 9,5-11,5%, N - 3,7-5,2%
литр
643,0
456
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Standard
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
килограмм
3794,65
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Forte
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Boron 05
CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, B - 5, MgO - 1,8, Fe - 1, Mn - 0,02
Lithovit Amino 25 - Tribodyn Foliar Fertilizer
CaCO3 - 50, CaO - 28,SiO2 - 9, N - 3 total nitrogen, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02

616,0
455
Ви-Агро-Бетта сұйық микротыңайтқыш
В - 9,5-11,5%, N - 3,7-5,2%
литр
643,0
456
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Standard
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
килограмм
3794,65
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Forte
CaCO3 - 60, CaO - 35, SiO2 - 12, MgO - 2, Fe - 1, Mn - 0,02
TRIBOdyn Foliar Fertilizer: Lithovit Boron 05
CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, B - 5, MgO - 1,8, Fe - 1, Mn - 0,02
Lithovit Amino 25 - Tribodyn Foliar Fertilizer
CaCO3 - 50, CaO - 28,SiO2 - 9, N - 3 total nitrogen, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02

Zn – 12, колофермин (в т.ч. N – 5,2, SO3 – 7,3, аминокислоты – 28,1)
468
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул сера актив"
SO3 – 7,6, колофермин (в т.ч. N – 11,5, Na2O – 19,7)
469
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин меди
Cu – 10, колофермин (в т.ч. N – 8,9, SO3 – 12,6, коламин – 20)
470
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин железа
Fe – 6,5, колофермин (в т.ч. N – 7,3, SO3 – 9,3, аминокислоты – 8,9)
471
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин марганца
Mn – 5, колофермин (в т.ч. N – 3, SO3 – 7,5, аминокислоты – 13,9)
472
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул семена"
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр

Zn – 12, колофермин (с.і. N – 5,2, SO3 – 7,3, аминқышқылдары – 28,1)
468
"Оракул күкірт актив" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқышы
SO3 – 7,6, колофермин (с.і. N – 11,5, Na2O – 19,7)
469
Оракул мыс колофермин маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Cu – 10, колофермин (с.і. N – 8,9, SO3 – 12,6, коламин – 20)
470
Оракул темір колофермин маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Fe – 6,5, колофермин (с.і. N – 7,3, SO3 – 9,3, аминқышқылдары – 8,9)
471
Оракул маргананец колофермин маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Mn – 5, колофермин (с.і. N – 3, SO3 – 7,5, аминқышқылдары – 13,9)
472
"Оракул тұқым" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқышы
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр