Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24346.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.

Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24346 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.