О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 4 октября 2021 года № 237. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24741
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление цифровых технологий Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение к постановлению
Аким Мангистауской области
от 4 октября 2021 года № 237
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 207 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3128).
2. Постановление акимата Мангистауской области от 11 июня 2018 года № 148 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 207 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3679).
3. Постановление акимата Мангистауской области от 27 декабря 2019 года № 295 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 207 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4090).

Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 237 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24741 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысы цифрлық технологиялар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімі
2021 жылғы 4 қазандағы № 237
қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 207 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3128 болып тіркелген).
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 маусымдағы № 148 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 207 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3679 болып тіркелген).
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 207 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 295 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4090 болып тіркелген).