О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 7 сентября 2012 года № 807 "О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 11 мая 2012 года № 263 "Об определении временных торговых площадей по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 13 апреля 2021 года № 03-04/569. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 апреля 2021 года № 4482
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 3 августа 2020 года № 05-10-1299, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 7 сентября 2012 года № 807 "О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 11 мая 2012 года № 263 "Об определении временных торговых площадей по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2162, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 8 ноября 2012 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (руководитель аппарата А. Толегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау М. Абдыкадирова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай

Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 807 "Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 263 "Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс - көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда алаңдарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 03-04/569 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 4482 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 3 тамыздағы № 05-10-1299 ақпараттық хатының негізінде Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 807 "Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 263 "Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс - көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда алаңдарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2162 болып тіркелген, 2012 жылдың 8 қарашадағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Толегенова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және интернет-ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары М. Абдықадировқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай