О внесении изменение в решение акима города Жанаозен от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 16 апреля 2021 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 апреля 2021 года № 4483
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Жанаозен РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Жанаозен от 10 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3774, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение 1 данного решения изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (Кусайнов К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Кусайнова К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров
Приложение к решению акима города Жанаозен
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 1 к решению акима города Жанаозен
от 10 января 2019 года №1
Избирательные участки по городу Жанаозен, сел Тенге, Кызылсай и Рахат Избирательный участок № 71
Центр: село Тенге города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 11" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Мусы Толеуулы, Нургисы Тлендиева, Нуркена Абдирова, Толе би, Анеса Айтниязова, Жумекена Нажимеденова, Жайбергена Бейнеубаева, Толегена Токтарова, Толегена Айбергенова, Мукана Толебаева, Гани Муратбаева, Малика Габдуллина, Султанмахмута Торайгырова, Ильяса Есенберлина, Ахмета Жубанова, Мендекеша Сатыбалдиева, Нурым Жырау Шыршыгулулы, Ер Шабая, Казахстан, Абыла Отембетулы в селе Тенге, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская многопрофильная городская больница", Управления здравоохранения Мангистауской области; государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская межрайонная туберкулезная больница", Управления здравоохранения Мангистауской области; товарищество с ограниченной ответственностью "Медицина", товарищество с ограниченной ответственностью "Медикер плюс"; товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр Жалымбетов"; государственное учреждение "Управление полиции города Жанаозен Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Избирательный участок № 72
Центр: село Тенге города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ата мұра" акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам Саттигула, Кулшар куйши, Бейбитшилик, Кылыша Надырбаева, Алиби Жангелдина, Фетисова, Балуанияза, Тобанияза, Ер Кармыса, Тумена Балтабасулы, Аралбая Онгарбекулы, Дины Нурпеисовой, Жалауа Мынбаева в селе Тенге.
Избирательный участок № 73
Центр: село Тенге города Жанаозен, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 14" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Ботакоз, Тамшалы, Мурын жырау, Женис, Достык Дангылы, Мурата Оскинбаева, Мади Бегенова, Досана Тажиева, Каипа Корабайулы, Актана Керейулы, Сугира Бегендикулы, Суйингары Ургешбайулы в селе Тенге.
Избирательный участок № 74
Центр: село Тенге города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Шакена Айманова, Куляш Байсеитовой, Чадена Рахманулы, Отарбая Имангазыулы, Нуржаубая Таженова, Жубантура Кулжанова, Абиша Кожа, Отебая Наятулы, Бакытжана Бисенгалиева, Желтоксан, Калнияз акына, Рахымжана Кошкарбаева, Бейнеубая Кулшарулы, Исатая Суюбайулы, Акбобек в селе Тенге.
Избирательный участок № 75
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 19 имени Абая Кунанбаева" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Торегали Кадырова, Михаила Кулебякина, Туткабая Ашимбаева в микрорайоне "Акбулак"; все дома по улице Тасемена Алдашева; все дома по улицам Ноката Дербисова, Есенгали Бокенбаева, Жаманкары Иса, Абыза Тилегена, Халела Озбеккалиева, Ер Толепа в микрорайоне "Мамыр".
Избирательный участок № 76
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 19 имени Абая Кунанбаева" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.

Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 6 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 4483 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3774 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (К.Кусайнов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің аппаратының басшысы К.Кусайновқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров
Жаңаөзен қаласы әкімінің
2021 жылғы "__" _________№___
шешіміне қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімінің 2019 жылғы
10 қаңтардағы № 1 шешіміне 1 қосымша
Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдары бойынша сайлау учаскелері № 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі .
Шекарасы: Теңге ауылындағы Мұса Төлеуұлы, Нұрғиса Тілендиев, Нұркен Әбдіров, Төле би, Әнес Айтниязов, Жұмекен Нажимеденов, Жайберген Бейнеубаев, Төлеген Тоқтаров, Төлеген Айбергенов, Мұқан Төлебаев, Ғани Мұратбаев, Мәлік Ғабдуллин, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Ілияс Есенберлин, Ахмет Жұбанов, Меңдекеш Сатыбалдиев, Нұрым Жырау Шыршығұлұлы, Ер Шабай, Қазақстан, Абыл Өтембетұлы көшелеріндегі барлық үйлер; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен көп бейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен ауданаралық туберкулез ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; "Медицина" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі"; "Медикер плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; "Жалымбетов медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Жаңаөзен қаласының Полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Ата мұра" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Сәттіғұл, Құлшар күйші, Бейбітшілік, Қылыш Нәдірбаев, Әліби Жангелдин, Фетисов, Балуанияз, Тобанияз, Ер Қармыс, Түмен Балтабасұлы, Аралбай Оңғарбекұлы, Дина Нұрпеисова, Жалау Мыңбаев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Ботакөз, Тамшалы, Мұрын жырау, Жеңіс, Достық Даңғылы, Мұрат Өскінбаев, Мәди Бегенов, Досан Тәжиев, Қайып Қорабайұлы, Ақтан Керейұлы, Сүгір Бегендікұлы, Сүйінғара Үргешбайұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Шәкен Айманов, Күляш Байсеитова, Чаден Рахманұлы, Отарбай Иманғазыұлы, Нұржаубай Тәженов, Жұбантұр Құлжанов, Әбіш Қожа, Өтебай Наятұлы, Бақытжан Бисенғалиев, Желтоқсан, Қалнияз ақын, Рақымжан Қошқарбаев, Бейнеубай Құлшарұлы, Исатай Сүйеубайұлы, Ақбөбек көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Төреғали Қадыров, Михайл Кулебякин, Тұтқабай Әшімбаев көшелеріндегі барлық үйлер; Тасемен Алдашев көшесіндегі барлық үйлер; "Мамыр" шағын ауданындағы Ноқат Дербисов, Есенғали Бөкенбаев, Жаманқара Иса, Абыз Тілеген, Халел Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 микрорайона "Оркен"; все дома по улицам Азаттык, Кулбарак батыра, Бозашы, Нурбергена Тлеубергенова, Толепа Жанаева в микрорайоне "Акбулак".
Избирательный участок № 77
Центр: микрорайон "Арай" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 24" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Губайдуллы Айдарова, Гарифоллы Курмангалиева, Биляла Калиева, Жумагали Калдыгараева, Отырар, Ибаш Жанболатовой, Жибек Жолы, Шотан батыра, Нурмухана Жанторина в микрорайоне "Арай".
Избирательный участок № 78
Центр: станция "Озен" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "Дарын № 13" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улице Кашагана; все дома по улицам Ахмета Байтурсынова, Мустафы Шокая, Магжана Жумабаева, Жусипбека Аймауытова, Мыржакыпа Дулатова, Николая Ивановича Андрусова, Шакарима, Жетикайкы в микрорайоне "Астана"; все дома по улицам Бухар жырау, Казыбек би, Айтеке би, Кабидуллы Сыдыкова, Амангали Орынбаева, Саламата Шалабаева в микрорайоне "Байтерек"; все дома, расположенные возле станции "Озен".
Избирательный участок № 79
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауский индустриально-технический колледж имени Оразмаганбет Турмаганбетулы" Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 3, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 в микрорайоне "Коктем"; дома №№ 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21 по улице Бейбитшилик; все дома по улице Отелбека Махмутова; все дома по улицам Кемера Онгалбаева, Кара Жусип, Анеса Буркитбаева, Сагидуллы Нуржанова, Актау, № 4а в микрорайоне "Астана".
Избирательный участок № 80
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 1, 1А, 2, 10, 11, 18, 19, 20, 21 в микрорайоне "Коктем".
Избирательный участок № 81
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 32, 33, 50, 51 в микрорайоне "Коктем".
Избирательный участок № 82
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8 имени Кашагана Куржиманулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: "Өркен" шағын ауданының №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлері; "Ақбұлақ" шағын ауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, Нұрберген Тілеубергенов, Төлеп Жаңаев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Арай" шағын ауданындағы Ғұбайдулла Айдаров, Ғарифолла Құрманғалиев, Біләл Қалиев, Жұмағали Қалдығараев, Отырар, Ибаш Жанболатова, Жібек Жолы, Шотан батыр, Нұрмұхан Жантөрин көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Өзен" стансасы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 13 Дарын мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қашаған көшесіндегі барлық үйлер; "Астана" шағын ауданындағы Ахмет Байтұрсынов, Мұстафа Шоқай, Мағжан Жұмабаев, Жүсіпбек Аймауытов, Міржақып Дулатов, Николай Иванович Андрусов, Шәкәрім, Жетіқайқы көшелеріндегі барлық үйлер; "Бәйтерек" шағын ауданындағы Бұхар жырау, Қазыбек би, Әйтеке би, Қабидолла Сыдықов, Амангали Орынбаев, Саламат Шалабаев көшелеріндегі барлық үйлер; "Өзен" стансасы жанында орналасқан барлық үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Маңғыстау индустриалды – техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 3, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 үйлер; Бейбітшілік көшесіндегі №№ 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21 үйлер; Өтелбек Махмұтов көшесіндегі барлық үйлер; "Астана" шағын ауданындағы Кемер Оңғалбаев, Қара Жүсіп, Әнес Бүркітбаев, Сағидолла Нұржанов, Ақтау, №4а көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 1, 1А, 2, 10, 11, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 32, 33, 50, 51 үйлер.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Қашаған Күржіманұлы атындағы №8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54 в микрорайоне "Коктем"; все дома по улице Жумаханбета Кайырова.
Избирательный участок № 83
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8 имени Кашагана Куржиманулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 55, 56, 57, 58 в микрорайоне "Коктем"; дома №№ 63, 73, 74, 75 в микрорайоне "Оркен".
Избирательный участок № 84
Центр: микрорайон "Оркен" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление "Дом творчества школьников" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 28, 31, 34, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62 в микрорайоне "Оркен".
Избирательный участок № 85
Центр: микрорайон "Оркен" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25 в микрорайоне "Оркен"; все дома по улицам №16, Нурсулу Каировой, Кусайына Шалабаева, Мектепбая Айтмамбетова, Диаса Жумашева в микрорайоне "Арай".
Избирательный участок № 86
Центр: микрорайон "Бостандык" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 20" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома, расположенные возле здания Нефтебазы; все дома, расположенные на территории микрорайона "Мунайлы"; дома, по улице Губкина в микрорайоне "Шанырак"; дома, расположенные между № 1-7 по улице Абая микрорайона "Шанырак"; дома, расположенные между № 1-17 по улице Мунайшы; все дома по улицам Мендулла Губайдуллина, Калидоллы Нургалиева, Орынбая Бердыгожина, Дмитрия Клинчева, Мейрамгали Бисекенова, Бегениша Абильханова, Битима Кыдырбаева, Дуйсенбая Бисекенова, Конай батыра, № 9 а, Сагинтая Искакова, Сатибая Кылышбаева, Куангали Сарбопеева в микрорайоне "Мунайлы"; все дома по улицам Гарифолла Кайсагалиева, Алии Молдагуловой, Маншук Маметовой, Ишаката Кыдыргалиева, Избергена Курбанбаева, Кобен би Шегема, Байдеша Нурбаева, Шернияз Махамбетова, Амандыка Дильмаганбетова, Куйши Коныра, Акпан батыра, Саламат Мукашева, Асау Барака, Салима Салахиева, Шыгыса Кожаева, Фани Катпашева, Кыдырша Ата, Орынгали Нурмаганбетова, Атакозы Айткулулы, Танима Байдалиева в микрорайоне "Бостандык".
Избирательный участок № 87
Центр: микрорайон "Самал" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54 үйлер; Жұмаханбет Қайыров көшесіндегі барлық үйлер.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Қашаған Күржіманұлы атындағы №8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағын ауданындағы №№ 55, 56, 57, 58 үйлер; "Өркен" шағын ауданындағы №№ 63, 73, 74, 75 үйлер.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Өркен" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Оқушылар шығармашылық үйі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Өркен" шағын ауданындағы №№ 28, 31, 34, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62 үйлер.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Өркен" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Өркен" шағын ауданындағы №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, үйлер; "Арай" шағын ауданындағы №16, Нұрсұлу Қайрова, Құсайын Шалабаев, Мектепбай Айтмамбетов, Диас Жұмашев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Бостандық" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 20 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мұнайбаза ғимараты жанында орналасқан барлық үйлер; "Мұнайлы" шағын ауданы аумағында орналасқан барлық үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданындағы Губкин көшесіндегі үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданы Абай көшесінің № 1-7 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшы көшесіндегі № 1-17 аралығында орналасқан үйлер; "Мұнайлы" шағын ауданындағы Меңдулла Губайдуллин, Қалидолла Нұрғалиев, Орынбай Бердығожин, Дмитрий Клинчев, Мейрамғали Бисекенов, Бегеніш Әбілханов, Бітім Қыдырбаев, Дүйсенбай Бисекенов, Қонай батыр, №9а, Сағынтай Ысқақов, Сәтібай Қылышбаев, Қуанғали Сарбөпеев көшелеріндегі барлық үйлер; "Бостандық" шағын ауданындағы Ғарифолла Қайсағалиев, Әлия Молдағұлова, Мәншүк Мәметова, Ишақат Қыдырғалиев, Ізберген Құрбанбаев, Шегем Көбен би, Бәйдеш Нұрбаев, Шернияз Махамбетов, Амандық Ділмағанбетов, Күйші Қоңыр, Ақпан батыр, Саламат Мұқашев, Асау Барақ, Сәлім Салахиев, Шығыс Қожаев, Фани Қатпашев, Қыдырша Ата, Орынғали Нұрмағанбетов, Атақозы Айтқұлұлы, Тәнім Байдалиева көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Самал" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 в микрорайоне "Самал".
Избирательный участок № 88
Центр: микрорайон "Самал" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 8, 9, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 в микрорайоне "Самал"; дом № 1 в микрорайоне "Оркен".
Избирательный участок № 89
Центр: микрорайон "3А" города Жанаозен, государственное коммунальное казенное предприятие "Онер" акимата города Жанаозен.
Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 в микрорайоне "3А"; дома №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 в микрорайоне "Самал".
Избирательный участок № 90
Центр: микрорайон "Шанырак" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 имени Толесина Алиева" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 в микрорайоне "Шанырак".
Избирательный участок № 91
Центр: микрорайон "Шанырак" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 3" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 в микрорайоне "Шанырак"; все дома по улицам Достык, Бейбитшилик, Курбанова, Оразакова, Рахмета Утесинова; дома, расположенные между №№ 7-61 по улице Абая микрорайона "Шанырак"; все дома, расположенные между № 18-44 по улице Нефтяников.
Избирательный участок № 92
Центр: микрорайон "Шугыла" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 12" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 в микрорайоне "Шугыла".
Избирательный участок № 93
Центр: микрорайон "Шугыла" города Жанаозен, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной медицинский колледж" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Граница: дома №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 в микрорайоне "Шугыла".
Избирательный участок № 94
Центр: микрорайон "Шугыла" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: "Самал" шағын ауданындағы №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 үйлер.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Самал" шағын ауданы Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Самал" шағын ауданындағы №№ 8, 9, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; "Өркен" шағын ауданындағы № 1 үй.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "3А" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Өнер" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "3А" шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; "Самал" шағын ауданындағы №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 үйлер.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шаңырақ" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлесін Әлиев атындағы № 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шаңырақ" шағын ауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шаңырақ" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шаңырақ" шағын ауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Достық, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Рахмет Өтесинов көшелеріндегі барлық үйлер; "Шаңырақ" шағын ауданының Абай көшесіндегі №№ 7-61 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшылар көшесіндегі №№ 18-44 аралығында орналасқан барлық үйлер.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шұғыла" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 12 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 үйлер.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шұғыла" шағын ауданы, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Шұғыла" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 в микрорайоне "Шугыла".
Избирательный участок № 95
Центр: микрорайон "Рауан" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 22" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома, расположенные в микрорайоне "Рауан"; все дома возле товарищества с ограниченной ответственностью "Жанаозенский молочный завод" по улицам Омара Бисалиева, Бокен би, № 3, расположенные в микрорайоне "Аксу" села Рахат, Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5548 Национальной гвардии Республики Казахстан"; Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 51809" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 96
Центр: село Кызылсай города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4 имени Сугира Бегендикулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улице Южный аул, Бургышы, Курмангазы, 40 лет Победы, Казахстан, Жамбыл Жабаева, Каныш Сатбаева, Бейбитшилик, Махамбет Утемисулы, Мурат Ускимбаева, Турар Рыскулова, Гани Муратбаева, Исатай Тайманова, 17 улица, Шары Жиенкуловой, Балабакша, Новостройка, Алуаш Дуйсенбаева, Жумаберген Каспаева, Кадырбай Аманиязова, Сугира, Арая в селе Кызылсай.
Избирательный участок № 97
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Граница: все дома по улице Нургисы Тлендиева в микрорайоне "Аксу" села Рахат; все дома по улицам Саяжай, Балауса, Гулдер, Гулмайса в микрорайоне "Рахат" села Рахат.
Избирательный участок № 98
Центр: микрорайон "Коктем" города Жанаозен, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Граница: все дома по улице Отепа Балгымбаева; все дома по улицам Байшешек, Жемисти, Лалагул, Алмалы в микрорайоне "Рахат" села Рахат.
Избирательный участок № 99
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Аксу", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 15" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Кокорай, Самал, Сандугаш, Кызгалдак в микрорайоне "Рахат" села Рахат; дома по улице Тукибая Айдарова; все дома по улицам Алексея Павловича Еремина, Маршала Абдыхалыкова в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 100
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Аксу", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 15" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Отепкали Тажигалиева, Абылхайыр хана, Жарылгасына Даутова, Мурата Кайырлиева, Толегена Кагазова, Ерменбет би в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 101
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Аксу", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам, Аккетик, Кызылкум, Мухтара Ауезова, Смагула Сейтказиева, Едилхана Таймасова в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 102
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Аксу", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Басыгара Турниязулы, Сауыскана, Бауыржана Момышулы, Маната в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 103
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Аксу", улица № 9 в, товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңаөзен политехникалық колледжі".
Граница: все дома по улицам Жосалы, Устюрт, Женис, Матжан би, Шогыра Болтекулы в микрорайоне "Аксу" села Рахат.
Избирательный участок № 104
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Жулдыз", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 21" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданындағы №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Рауан" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 22 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Рауан" шағын ауданында орналасқан барлық үйлер; Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданында орналасқан "Жаңаөзен сүт зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанындағы Омар Бисалиев, Бөкен би, № 3 көшелеріндегі барлық үйлер; "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5548 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі; Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "51809 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Қызылсай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Сүгір Бегендікұлы атындағы № 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылсай ауылындағы Оңтүстік ауылы, Бұрғышы, Құрманғазы, Жеңіске 40 жыл, Қазақстан, Жамбыл Жабаев, Қаныш Сатбаев, Бейбітшілік, Махамбет Өтемісұлы, Мұрат Өскімбаев, Тұрар Рысқұлов, Ғани Мұратбаев, Исатай Тайманов, 17 көше, Шара Жиенқұлова, Балабақша, Жаңақұрылыс, Алуаш Дүйсенбаев, Жұмаберген Қаспаев, Қадырбай Аманиязов, Сүгір, Арай көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жаңаөзен қалалық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі барлық үйлер; Рахат ауылының "Рахат" шағын ауданындағы Саяжай, Балауса, Гүлдер, Гүлмайса көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының "Көктем" шағын ауданы, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жаңаөзен қалалық № 2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Өтеп Балғынбаев көшесіндегі барлық үйлер; Рахат ауылының "Рахат" шағын ауданындағы Бәйшешек, Жемісті, Лалагүл, Алмалы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Рахат" шағын ауданындағы Көкорай, Самал, Сандуғаш, Қызғалдақ көшелеріндегі барлық үйлер; Түкібай Айдаров көшесіндегі үйлер; Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Алексей Павлович Еремин, Маршал Абдыхалықов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Өтепқали Тәжіғалиев, Әбілхайыр хан, Жарылғасын Дәуітов, Мұрат Қайырлиев, Төлеген Қағазов, Ерменбет би көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Ақкетик, Қызылқұм, Мұхтар Әуезов, Смағұл Сейтқазиев, Еділхан Таймасов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Басығара Тұрниязұлы, Сауысқан, Бауыржан Момышұлы, Маната көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Ақсу" шағын ауданы, № 9 в көшесі, "Жаңаөзен политехникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Ақсу" шағын ауданындағы Жосалы, Үстірт, Жеңіс, Мәтжан би, Шоғыр Бөлтекұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: все дома от № 1 до № 100 микрорайона "Жулдыз" села Рахат по улице Жынгылды, все дома от № 1 до № 100 по улице Кокесем, все дома от № 1 до № 100 по улице Нурбергена Карабашева, все дома от № 1 до № 100 по улице Саура , все дома от № 1 до № 100 по улице Караган Босага, все дома от № 1 до № 100 по улице Исана Тубека, все дома от № 1 до № 100 по улице Шеркала и дома №№ 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, все дома от № 1 до № 120 по улице Отпан, все дома от № 1 до № 120 по улице Даулеткерей, все дома от № 1 до № 120 по улице Бейбарыс Султан, все дома от № 1 до № 120 по улице Ер Бегей, все дома от № 1 до № 120 по улице Есир Айшуакулы, все дома от № 1 до № 120 по улице Жалгас Айтенова.
Избирательный участок № 105
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Мерей", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 9" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома на улицах микрорайона "Мерей" села Рахат.
Избирательный участок № 106
Центр: село Рахат города Жанаозен, микрорайон "Жулдыз", коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области.
Граница: все дома от № 101 до № 360 по улице Жынгылды, микрорайона "Жулдыз" села Рахат, все дома от № 101 до № 360 по улице Көкесем, все дома от № 101 до № 360 по улице Нурбергена Қарабашева, все дома от № 101 до № 359 по улице Саура, все дома от № 101 до № 339 по улице Караган Босага, все дома от № 101 до № 319 по улице Исана Тубека, дома №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 и все дома от № 121 до № 320 по улице Шеркала, все дома от № 121 до № 319 по улице Отпан, все дома от № 121 до № 299 по улице Даулеткерей, все дома от № 121 до № 279 по улице Бейбарыс Султана, все дома от № 121 до № 259 по улице Ер Бегей, все дома от № 121 до № 239 по улице Есир Айшуакулы, все дома от № 121 до № 219 по улице Жалгаса Айтенова.
Избирательный участок № 107
Центр: коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа №3 села Кызылсай" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Граница: все дома по улице Верхний аул, Абая, Тынымбая Опиева, Куата Серикбаева, Шама Кожбанова, Ондасына Отаралиева, Бактыбая Борсанова, Бисалы Бабаханова, Карабалина Караушана, Байимбета Койлыбаева, Оразгали Онгарбаева, Жексенбая Исаева, Жылгельды Тенизбайулы, Досата Мустафаулы, Майлана Шолтаманулы, Тастемира Шыршыгулулы, Адиля Утегулулы в селе Кызылсай.

Шекарасы: Рахат ауылының "Жұлдыз" шағын ауданындағы Жыңғылды көшесіндегі №1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Көкесем көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Саура көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Исан Түбек көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер, Шерқала көшесіндегі № 1 үйден № 100 үй аралығындағы барлық үйлер және №№ 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлер, Отпан көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Даулеткерей көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Бейбарыс Сұлтан көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Ер Бегей көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Есір Айшуақұлы көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер, Жалғас Айтенов көшесіндегі № 1 үйден № 120 үй аралығындағы барлық үйлер.
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Мерей" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Мерей" шағын ауданының көшелеріндегі барлық үйлер.";
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, "Жұлдыз" шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат ауылының "Жұлдыз" шағын ауданындағы Жыңғылды көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Көкесем көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Нұрберген Қарабашев көшесіндегі № 101 үйден № 360 үй аралығындағы барлық үйлер, Саура көшесіндегі № 101 үйден № 359 үй аралығындағы барлық үйлер, Қараған Босаға көшесіндегі № 101 үйден № 339 үй аралығындағы барлық үйлер, Исан Түбек көшесіндегі № 101 үйден № 319 үй аралығындағы барлық үйлер, Шерқала көшесіндегі №№ 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 үйлер және № 121 үйден № 320 үй аралығындағы барлық үйлер, Отпан көшесіндегі № 121 үйден № 319 үй аралығындағы барлық үйлер, Даулеткерей көшесіндегі № 121 үйден № 299 үй аралығындағы барлық үйлер, Бейбарыс Сұлтан көшесіндегі № 121 үйден № 279 үй аралығындағы барлық үйлер, Ер Бегей көшесіндегі № 121 үйден № 259 үй аралығындағы барлық үйлер, Есір Айшуақұлы көшесіндегі № 121 үйден № 239 үй аралығындағы барлық үйлер, Жалғас Айтенов № 121 үйден № 219 үй аралығындағы барлық үйлер.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаөзен қаласының Қызылсай ауылы, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қызылсай ауылдық № 3 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылсай ауылындағы Жоғарғы ауыл, Абай, Тынымбай Опиев, Қуат Серікбаев, Шам Қожбанов, Оңдасын Отаралиев, Бақтыбай Борсанов, Бисалы Бабаханов, Қарабалин Қараушан, Бәйімбет Қойлыбаев, Оразғали Оңғарбаев, Жексенбай Исаев, Жылгелді Теңізбайұлы, Досат Мұстафаұлы, Майлан Шолтаманұлы, Тастемір Шыршығұлұлы, Әділ Өтеғұлұлы көшелеріндегі барлық үйлер.