О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 53/575 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 16 апреля 2021 года № 3/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 апреля 2021 года № 4490
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 31 марта 2021 года № 2/16 "О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/462 "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4476), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 53/575 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4408, опубликовано 5 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 998 213 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 276 858 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 139 066 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 217 688 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 364 601 тысяча тенге;
2) затраты – 11 312 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68 329 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 181 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 800 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 800 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 182 476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 182 476 тысяч тенге;
поступление займов – 87 510 тысяч тенге;
погашение займов – 19 181 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 114 147 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что из городского бюджета на 2021 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 449 599 тысяч тенге, в том числе:

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 53/575 "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 3/25 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 4490 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 2/16 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/462 "2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4476 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 53/575 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4408 болып тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 998 213 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 276 858 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 139 066 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 217 688 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 364 601 мың теңге;
2) шығындар – 11 312 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68 329 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 181 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 800 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 800 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 182 476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182 476 мың теңге;
қарыздар түсімі – 87 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 181 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 114 147 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 449 599 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

села Тенге - 139 650 тысяч тенге;
села Кызылсай - 126 598 тысяч тенге;
села Рахат - 183 351 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально – экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии А. Башенов).

Теңге ауылы - 139 650 мың теңге;
Қызылсай ауылы - 126 598 мың теңге;
Рахат ауылы - 183 351 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы А. Башенов).

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Г. Жугембаева
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 16 апреля 2021 года № 3/25
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 23 декабря 2020 года № 53/575
Городской бюджет на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Жугембаева
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2021 жылғы 16 сәуірдегі
№ 3/25 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 53/575 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3