О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 53/575 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 29 июня 2021 года № 5/53. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июля 2021 года № 23468
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 53/575 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4408) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 974 237 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 457 668 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 139 066 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 266 753 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 110 750 тысяч тенге;
2) затраты – 13 688 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68 329 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 181 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 800 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 800 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 582 477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 582 477 тысяч тенге;
поступление займов – 1 487 510 тысяч тенге;
погашение займов – 19 181 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 114 148 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакций:
"3. Учесть, что из городского бюджета на 2021 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 473 712 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге - 154 434 тысяч тенге;
села Кызылсай - 133 237 тысяч тенге;
села Рахат - 186 041 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета за счет средств внутренних займов, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города Жанаозен.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 53/575 "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 5/53 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 шілдеде № 23468 болып тіркелді
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 53/575 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4408 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 974 237 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 457 668 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 139 066 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 266 753 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 110 750 мың теңге;
2) шығындар – 13 688 385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68 329 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 181 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 800 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 800 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 582 477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 582 477 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1 487 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 181 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 114 148 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 473 712 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы - 154 434 мың теңге;
Қызылсай ауылы - 133 237 мың теңге;
Рахат ауылы - 186 041 мың теңге.";
келесідей мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте қолдану тәртібі Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

525 318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
525 318
005
Государственная адресная социальная помощь
525 318
2
Социальная помощь
2 141 711
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 141 711
002
Программа занятости
984 414
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здровоохранения, образования, социального обепечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 829
006
Оказание жилищной помощи
3 480
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
624 503
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
16 557
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 020
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
381 347
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72 561
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
118 038
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 068
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
021
Капитальные расходы государственного органа
1 970
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
30 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 761 502
1
Жилищное хозяйство
2 013 053
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 781 991
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 410 009
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
371 982
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
28 092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
26 892
005
Капитальные расходы государственного органа

525 318
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
525 318
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
525 318
2
Әлеуметтiк көмек
2 141 711
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 141 711
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
984 414
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 829
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 480
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
624 503
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
16 557
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37 020
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
381 347
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72 561
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
118 038
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 038
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 068
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 970
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылық бөлімі
30 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 761 502
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 013 053
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 781 991
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 410 009
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
371 982
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 092
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 892
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары