Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Бейнеуского района
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 14 апреля 2021 года № 4/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 апреля 2021 года № 4492
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схем) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Бейнеуского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 и 22 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж. Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на комиссию Бейнеуского районного маслихата по социальным вопросам и по вопросам законности и правопорядка (Э.Баяхметова).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Майланов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Бейнеу
Приложение 2
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Бейнеу
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зон, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Зона расположена в центральной части села Бейнеу. Граница зоны с восточной стороны проходит вдоль железной дороги, а с западной стороны вдоль магистральной автомобильной дороги.

Бейнеу ауданының елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 4/37 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 4492 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу ауданының елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 және 22 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі комиссиясына (Э.Баяхметова) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Майланов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 1 қосымша
Бейнеу ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 2 қосымша
Бейнеу ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелері-не түзету коэффициенттері
I
Аймақ Бейнеу ауылының орталық бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасы шығыс жағынан темір жол бойымен, ал батыс жағынан магистральдық автомобиль жолы бойымен өтеді.

2895,4
2,0
II
Зона состоит из двух участков. Первый участок расположен в западной части села Бейнеу. Территория участка включает в себя все коммуникации и производственные объекты, расположенные между автомобильной дорогой и газопроводами, линиями электропередач. Второй участок расположен в южной части села Бейнеу. Территория участка включает в себя историко-культурный заповедник, карьеры и аэропорт.
7639,9
1,8
III
Зона расположена в западной части села Бейнеу. Граница зоны включает в себя жилые массивы, где земельные участки только осваиваются.
1417,4
1,6
IV
Зона состоит из двух участков. Первый участок расположен в восточной части, второй участок в западной части села Бейнеу. Граница зоны включает в себя земли сельскохозяйственного и иного целевого назначения.

2895,4
2,0
II
Аймақ екі учаскеден тұрады. Бірінші учаске Бейнеу ауылының батыс бөлігінде орналасқан. Учаске аумағына автомобиль жолы мен газ құбыры, электр желілері арасында орналасқан барлық коммуникациялар мен өндірістік құрылыстар кіреді. Екінші учаске Бейнеу ауылының оңтүстік бөлігінде орналасқан. Учаске аумағына тарихи-мәдени қорық, карьерлер және әуежай кіреді.
7639,9
1,8
III
Аймақ Бейнеу ауылының батыс бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасына жер учаскелері жаңадан игеріліп жатқан тұрғын алаптары кіреді.
1417,4
1,6
IV
Аймақ екі учаскеден тұрады. Бірінші учаске Бейнеу ауылының шығыс бөлігінде, екінші учаске батыс бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасына ауыл шаруашылығы және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.

31652,8
1,4
Приложение 3
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Акжигит
Приложение 4
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Акжигит
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зон, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Зона расположена в северо-восточной части села Акжигит. Граница зоны включает в себя административный центр села Акжигит и часть въездной магистральной автомобильной дороги.

31652,8
1,4
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 3 қосымша
Ақжігіт ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 4 қосымша
Ақжігіт ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ Ақжігіт ауылының солтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасына Ақжігіт ауылының әкімшілік орталығы және кірме магистральдық автомобиль жолының бөлігі кіреді.

331,4
1,4
II
Граница зоны включает проектируемое частное строительство.
474,4
1,2
III
В границу зоны входят земли промышленного и иного целевого назначения.
37885,7
1,0
Приложение 5
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Боранкул
Приложение 6
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Боранкул
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зон, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Зона расположена в центре села Боранкул. Граница зоны включает в себя сектор индивидуального строительства, северную часть въездной магистральной автомобильной дороги, а также земли промышленности, расположенные в западной и южной части села.

331,4
1,4
II
Аймақ шекарасына жобаланатын жеке құрылыс кіреді.
474,4
1,2
III
Аймақ шекарасына өнеркәсіптік және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
37885,7
1,0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 5 қосымша
Боранқұл ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 6 қосымша
Боранқұл ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ Боранқұл ауылының орталығында орналасқан. Аймақ шекарасына жеке құрылыс секторы, кірме магистральды автомобиль жолының солтүстік бөлігі, сонымен қатар ауылдың батыс және оңтүстік бөлігінде орналасқан өнеркәсіп жерлері кіреді.

3486,3
1,6
II
Зона расположена в центральной и северной частях села Боранкул.
1798,6
1,4
III
Зона расположена в западной, восточной части села. Граница зоны включает в себя земли промышленного и иного целевого назначения.
45508
1,2
Приложение 7
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Сарга
Приложение 8
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Сарга
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зон, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Граница зоны включает в себя коммерческие объекты, расположенные вдоль въездной магистральной автомобильной дороги, и часть железнодорожной линии.

3486,3
1,6
II
Аймақ Боранқұл ауылының орталық және солтүстік бөліктерінде орналасқан.
1798,6
1,4
III
Аймақ ауылдың батыс, шығыс бөліктерінде орналасқан. Аймақ шекарасына өнеркәсіптік және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
45508
1,2
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 7 қосымша
Сарға ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 8 қосымша
Сарға ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ шекарасына кірме магистральды автомобиль жолы бойында орналасқан коммерциялық нысандар және темір жол желісінің бөлігі кіреді.

617,9
1,8
II
Зона является административным центром села Сарга.
700,9
1,6
III
Зона расположена в западной и восточной частях села. Граница зоны охватывает земли сельскохозяйственного и иного целевого назначения.
23685,5
1,0
Приложение 9
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Сынгырлау
Приложение 10
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Сынгырлау
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зон, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Зона охватывает административный центр села Сынгырлау.

617,9
1,8
II
Аймақ Сарға ауылының әкімшілік орталығы болып табылады.
700,9
1,6
III
Аймақ ауылдың батыс және шығыс бөліктерінде орналасқан. Аймақ шекарасы ауыл шаруашылығы және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлерді қамтиды.
23685,5
1,0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 9 қосымша
Сыңғырлау ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 10 қосымша
Сыңғырлау ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ Сыңғырлау ауылының әкімшілік орталығын қамтиды.

219,2
1,2
II
Зона охватывает северную, западную и восточную части села. Граница зоны включает в себя земли сельскохозяйственного и иного целевого назначения.
11178,5
1,0
Приложение 11
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Тажен
Приложение 12
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Тажен
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Зона расположена в северной части села Тажен. Граница зоны включает в себя коммерческие объекты, расположенные вдоль въездной магистральной автомобильной дороги.

219,2
1,2
II
Аймақ ауылдың солтүстік, батыс және шығыс бөліктерін қамтиды. Аймақ шекарасына ауыл шаруашылығы және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
11178,5
1,0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 11 қосымша
Тәжен ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 12 қосымша
Тәжен ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ Тәжен ауылының солтүстік бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасына кірме магистральды автомобиль жолының бойында орналасқан коммерциялық нысандар кіреді.

2004,8
1,6
II
Граница зоны охватывает административный центр села Тажен.
2823,2
1,2
III
Зона охватывает северную, западную, восточную части села. В границы зоны входят земли иного целевого назначения.
8171,8
1,0
Приложение 13
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Толеп
Приложение 14
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Толеп
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Граница зоны включает в себя жилую, административную, социальную, коммерческую части села Толеп.

2004,8
1,6
II
Аймақ шекарасы Тәжен ауылының әкімшілік орталығын қамтиды.
2823,2
1,2
III
Аймақ ауылдың солтүстік, батыс, шығыс бөліктерін қамтиды. Аймақ шекарасына өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
8171,8
1,0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 13 қосымша
Төлеп ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 14 қосымша
Төлеп ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ шекарасына Төлеп ауылының тұрғын, әкімшілік, әлеуметтік, коммерциялық бөліктері кіреді.

116,1
1,6
II
Граница зоны включает в себя жилую, социальную, коммерческую части села Толеп, в том числе индивидуальные жилые застройки (которые будут освоены в дальнейшем по генеральному плану со всеми условиями на инфраструктуру).
159,5
1,4
III
Граница зоны включает в себя земли сельскохозяйственного и иного целевого назначения.
7198,2
1,2
Приложение 15
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Есет
Приложение 16
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Есет
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Граница зоны включает в себя жилую, административную, социальную, коммерческую части села Есет.

116,1
1,6
II
Аймақ шекарасына Төлеп ауылының тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық бөлігі, соның ішінде жеке тұрғын үй құрылыстары (кезектегі бас жоспар бойынша барлық инфрақұрылымдық жағдайымен игерілетін) бөлігі кіреді.
159,5
1,4
III
Аймақ шекарасына ауыл шаруашылығы және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
7198,2
1,2
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 15 қосымша
Есет ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 16 қосымша
Есет ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ шекарасына Есет ауылының тұрғын, әкімшілік, әлеуметтік, коммерциялық бөліктері кіреді.

906,1
1,6
II
Граница зоны включает в себя жилую, социальную, коммерческую части села Есет, в том числе индивидуальные жилые застройки (которые будут освоены в дальнейшем по генеральному плану со всеми условиями на инфраструктуру).
146,5
1,3
III
Граница зоны включает в себя земли сельскохозяйственного и иного целевого назначения.
11375,2
1,0
Приложение 17
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Турыш
Приложение 18
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Турыш
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Граница зоны включает в себя жилую, административную, социальную, коммерческую части села Турыш.
839,1
1,6
II
Граница зоны включает в себя земли промышленного и иного целевого назначения.
14038,8
1,4
Приложение 19
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Сам Самского сельского округа
Приложение 20
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Сам Самского сельского округа
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Граница зоны включает в себя жилую, административную, социальную, коммерческую части села Сам Самского сельского округа.

906,1
1,6
II
Аймақ шекарасына Есет ауылының тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық бөлігі, соның ішінде жеке тұрғын үй құрылыстары (кезектегі бас жоспар бойынша барлық инфрақұрылымдық жағдайымен игерілетін) бөлігі кіреді.
146,5
1,3
III
Аймақ шекарасына ауыл шаруашылығы және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
11375,2
1,0
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 17 қосымша
Тұрыш ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 18 қосымша
Тұрыш ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ шекарасына Тұрыш ауылының тұрғын, әкімшілік, әлеуметтік, коммерциялық бөліктері кіреді.
839,1
1,6
II
Аймақ шекарасына өнеркәсіптік және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
14038,8
1,4
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 19 қосымша
Сам ауылдық округі Сам ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 20 қосымша
Сам ауылдық округі Сам ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ шекарасына Сам ауылдық округі Сам ауылының тұрғын, әкімшілік, әлеуметтік, коммерциялық бөліктері кіреді.

709,2
1,6
II
Граница зоны включает в себя земли промышленного и иного целевого назначения.
8588,5
1,4
Приложение 21
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Проект (схема) зонирования земель по селу Ногайты Самского сельского округа
Приложение 22
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 14 апреля 2021 года № 4/37
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Ногайты Самского сельского округа
№ зон
Границы оценочных зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Граница зоны включает в себя жилую, административную, социальную, коммерческую части села Ногайты Самского сельского округа.

709,2
1,6
II
Аймақ шекарасына өнеркәсіптік және өзге де нысаналы мақсатындағы жерлер кіреді.
8588,5
1,4
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 21 қосымша
Сам ауылдық округі Ноғайты ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 4/37 шешіміне 22 қосымша
Сам ауылдық округі Ноғайты ауылы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ-тардың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ-тардың алаңы, гектар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Аймақ шекарасына Сам ауылдық округі Ноғайты ауылының тұрғын, әкімшілік, әлеуметтік, коммерциялық бөліктері кіреді.